unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Či ty, či ona a či tá ďalšia, všetky túžime byť krásne a páčiť sa. Dopodrobna sledujeme na sebe každú zmenu, ktorá sa na našom tele udeje. Niektoré dokonca zachádzajú až do takých extrémov, že sledujú každý gram na váhe, každú tú novú vyrážku. Potom investujú nehorázne peniaze do skrášľovacích prípravkov dúfajúc, že budú z nich barbie dievčatá ako od Mattel. Zhrnutie, chceme byť len ocenené, milované a chválené mužmi. Je to také prosté!

Toto fakt chceme? Ako vážne? Muž by nás mal brať také, aké sme. Je dôležité poznamenať, že v skutočnosti škaredé ženy neexistujú. A aj oni by si to mali uvedomiť. Že sme tučné? To ani náhodou. Sme len dobre vytvarované.

Naozaj by to bola hlúposť, keby sme sa začali meniť na obraz našej lásky. Po prvé, muž, ktorý miluje, by od nás nežiadal, aby sme sa stali niekým, kým v skutočnosti ani nie sme. Mnoho dám si myslí, že keď budú vyzerať dokonale a najmä, keď budú dokazovať chlapovi, že pre neho urobia všetko, že tým si omotajú svoju polovičku na veky vekov. Omyl.

Buďme samé sebou. Chutí nám ten čokoládový keksík? Dajme si ho a nehľaďme na to, či priberieme. Ak nás raz nechce ten fešák od vedľa, tak nech, sme krásne už len preto, že sme to my.

Takže pár viet na záver… Možno by bolo dobré pouvažovať nad tým, že zaujať za každú cenu vlastne nestojí ani za to. Možno by stálo za reč aj to, aby sme sa na chvíľu stali sami sebou a robili veci tak, ako ich naozaj túžime, ako je nám to pohodlné či príjemné.

Prestaňme nosiť legíny a obtiahnuté džínsy, len aby sme silou mocou dokázali mužom, akú krásnu postavičku vlastníme. Sme také, aké sme, sme to my a kašlime na nich, keď sa im nepáčime. A máme po probléme! No nie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating