instagram/charlieandlauren_

Spriaznená duša – partner, najlepší kamarát, rodič, súrodenec… Môže to byť ktokoľvek na tomto svete, kto ťa vždy vypočuje, poradí ti a vieš, že bude mať pre teba pochopenie. Nie všetci ľudia to majú v povahe, tieto 3 znamenia sú však v tejto oblasti najlepšie!

Váhy

Človek narodený v znamení Váhy je priateľský, empatický a neznáša hádky či nespravodlivosť. Je to presne ten človek, ktorý pre teba bude bútľavou vŕbou a nebude ťa súdiť. Skôr sa ti bude snažiť čo najlepšie poradiť a pomôcť. Dokonca aj vtedy, keď sa ho to vôbec nebude týkať, pretože neznáša, ak sú jeho blízki smutní.

Ak máš priateľku v tomto znamení, môžeš jej zveriť aj nepríjemné tajomstvá – tebe sa uľaví a ona ich ďalej neposunie.

Ryby

Človek narodený v tomto znamení je azda najempatickejším znamením vôbec. Je to človek, ktorému sa môžeš vyžalovať bez toho, aby na teba kričal a obviňoval ťa. Vie presne, čo má povedať, aby ti neublížil. Má silnú intuíciu, takže aj keď budeš pred ním niečo tajiť, príde na to.

Kamoška v tomto znamení bude presne tá, ktorá si s tebou poplače aj ponadáva, pretože sa vžije do tvojich pocitov.

Rak

Rak je veľmi citlivý, takže tak, ako si svoje veci berie k srdcu, vezme rovnako aj tvoje. Sám dobre vie, aké to je, keď ho niečo ťaží, a preto má pre ostatných pochopenie. Je to dobrák, ktorý ťa nie len vypočuje, ale spraví každú láskavosť, o ktorú ho v núdzi požiadaš.

Priateľka v tomto znamení ti nikdy nepovie nie. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy