Exkluzívna súťaž o e-bike

Snívaš o tom, že budeš brázdiť cesty štýlovo? Teraz máš jedinečnú šancu získať prémiový e-bike úplne zadarmo. Avšak na využitie tejto príležitosti ti zostávajú posledné tri dni. Stačí, ak splníš jednoduché podmienky. 

Prichádzajúce teplé počasie si priam pýta tráviť čas vonku na čerstvom vzduchu. A pokiaľ miluješ šport, dobrodružstvo a rada objavuješ nové veci, máme pre teba ideálneho „parťáka“ na tvoje cesty.

Pravdepodobne už vieš, že naše PREMIUM členstvo so sebou prináša množstvo exkluzivity. Máš vďaka nemu prístup k denno-denne aktualizovanému prémiovému obsahu až na piatich rôznych portáloch – Odzadu, Startiup, Fontech, Emefka a Interez. A to navyše bez reklám.

Jedinečná príležitosť – vyhraj e-bike

Tentokrát našim predplatiteľom prinášame aj možnosť získať špičkový e-bike v hodnote 3800 eur úplne zadarmo. Stačí splniť jednoduché podmienky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Prémiový e-bike s technikou Bosch

Ide o mimoriadne výkonný terénny e-bike s elegantným a sofistikovaným dizajnom. Tento model sa môže pochváliť vynikajúcimi technickými parametrami, ako je motor Bosch, krútiaci moment 85 NM a batéria s kapacitou 750 W, tiež od značky Bosch. Okrem toho ponúka množstvo ďalších funkcií, ktoré určite oceníš.

e-bike, súťaž, premium-1
zdroj: Archív Odzadu

  • Má displej KIOX 300, ktorý slúži rovnako ako infotainment auta, čo je monitor, ktorý sa v moderných modeloch nachádza vedľa volantu a poskytuje informácie aj zábavu. Ukáže ti údaje o tvojej jazde, ale poslúži aj ako detailná navigácia.
  • Môžeš si ho jednoducho zamknúť na diaľku cez aplikáciu.
  • Pri tlačení bicykla ti bude značne pomáhať SMART technológia.
  • Je vybavený bezpečným držiakom na telefón, ktorý si prepojíš spolu s bicyklom cez spomínanú aplikáciu.
  • Má obrovský dojazd.

Ako sa zapojiť?

Do súťaže o tento parádny e-bike sa môžeš zapojiť na našom Instagrame a stačí, ak splníš tieto tri jednoduché podmienky.

  1. Staneš sa členom našej PREMIUM skupiny do 26.5.2024, 23:59.
  2. Označíš kamošku alebo inú osobu, ktorú by takáto výhra tiež potešila.
  3. Budeš sledovať profil @startitup_sk.

Súťaž trvá do 26. mája. Takže ti na zapojenie zostávajú posledné 3 dni. Po vylosovaní výhercu budeme požadovať email, aby sme mohli skontrolovať platnosť PREMIUM členstva.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife