Premium

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Máme tu pre teba skvelý a štedrý vianočný darček. PREMIUM obsah môžeš teraz na mesiac čítať úplne zadarmo. No nie len ten náš. Po aktivácii môžeš neobmedzene a bez reklám čítať aj ďalšie stovky článkov z portálov StartitUp, FonTech či Emefka.

Nemusíš sa ale obávať, pretože predplatné si kedykoľvek môžeš zrušiť aj potom, čo ti uplynie mesačná „skúšobná“ doba. Garantujeme ti však, že to nespravíš, pretože ti spolu so StartitUpom, FonTechom a Emefkou môžeme sľúbiť množstvo super príspevkov a článkov s rôznymi zameraniami. Vyskúšaj PREMIUM zadarmo.

Našimi heslami sú rýchlosť, objektívnosť, správnosť informácií, exkluzivita a kvalita. Nielen v Odzadu sa ti v kategórii Hot News snažíme priniesť tie najhorúcejšie novinky zo sveta celebrít.

StartitUp či FonTech si zakladajú na aktuálnych, no spravodajských informáciách, ktoré otriasajú našou spoločnosťou. Emefka sa zase sústredí na spravodajstvo, aj informácie o známych osobnostiach, no prioritou je pre nich zábava. V každom jednom médiu ti však prinášame najmä informácie bez prikrášľovania reality či zavádzania.

Rozhovory so známymi odborníkmi a rady vo vzťahu

Náš lifestylový portál sa zameriava na beauty, módu, trendy, vzťahy a mnoho ďalšieho. Okrem toho u nás nájdeš mnoho noviniek zo sveta domáceho alebo zahraničného šoubiznisu, ktoré nájdeš v kategórii Hot News.

Odzadu
zdroj: odzadu.sk

Naše redaktorky ti ale rady prinášajú exkluzívne témy. Ako si si možno stihla všimnúť, viac sme začali spolupracovať s influencermi. Chceme totiž, aby sa v rozhovoroch mohli akosi obrániť, aby priniesli exkluzivitu, svoj pohľad na vec a najmä autenticitu, ktorú neuvidíš v žiadnom inom médiu.

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife