thoughtcatalog.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Stratili sa, alebo sú ešte medzi nami? Chlap lovec, živiteľ, oporný bod v živote ženy. Vyhnali sme ich z nášho sveta svojou nezávislosťou, alebo proste vymreli? Neviem, kde nastal ten zlomový bod, kedy sa z našich otcov a silných mužov stalo toto. Páni, neberte to ako útok, ale žiaľ, je vás čoraz menej.

Vychovávané na amerických filmoch, silných mužoch, ktorí zamazaní od oleja opravujú auto sme padli do tohto sveta ženských mužov. Jemnocitné stvorenia, ktoré používajú masky na tvár a kvalitnejšiu kozmetiku ako vaša polovička. Muži, ktorí sú zodpovední, ale bez spontánnosti. Muži, ktorí síce cvičia a drepujú 150 kg, ale keď si vás treba zastať, nič moc nečakajte. Ono to už nepríde.

pexels-photo-40077 pexels.com

Sú všade navôkol. Stratili to, čo sme od nich potrebovali. Iskru v očiach, občas urobiť bordel a vedieť vás zdrapiť. Áno, toto tá vaša potrebuje. Garantujem, že áno.

Chcela muža, nie chlapca. Chcela toho, s ktorým sa nebude báť ísť večer von, ktorý bude občas žiarliť, ak to bude opodstatnené, chcela chlapa, ktorý bude mať vlastnú hlavu a bude si stáť sa za svojím. Mal jej byť oporou. Nie to neznamená, že nie je svojprávna a potrebuje viesť za ručičku ako stratené šteniatko. To znamená mať sa o čo oprieť a to predovšetkým psychicky.

pexels-photo-193356 pexels.com

Každá samostatná žena potrebuje silného chlapa. Všetkým ostatným postačí len chlapec. Tie ostatné si vyberú teba.

Aký by si mal byť, aby ťa milovala?

Jemný a nežný, ale LEN keď ste sami, len tam je to povolené. Pevný a zásadový a to všetkom, čo je dôležité. Drsný a hravý – kedykoľvek. Silný a rozhodný – kdekoľvek. Vtipný a úprimný – neustále. Spontánny a nepredvídavý – hlavne pri nej. Verný.

Mal si byť jej dobrodružstvom, ale stal si dlhým románom bez zápletky. Mal si ju prekvapovať, milovať a niekedy zmiasť, lebo k najlepším vzťahom patrí aj napätie. Mal si byť na ňu občas drsný, aby hľadala v tebe to, čo je tam len pre ňu.

Mal si občas zhodiť veci zo stola a nerozmýšľať či sa ti pokrčia papiere. Mal si byť drsný nielen vo Warcrafte. Mal si ju inšpirovať a burcovať k tomu, aby prekonávala hranice.

A hlavne, mal si jeden dať pocítiť, že ona je ten magnet. Mal si byť silným mužom, lebo takých samostatné ženy potrebujú…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating