Celebrity s ťažkým životným osudom
Instagram/selenagomez/mileycyrus/emilia_clarke

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj svetové celebrity sú len obyčajní ľudia z mäsa a kostí. V ničom nie sú výnimkou a k niektorým z nich sa, naopak, osud zachoval extrémne nespravodlivo. Medzi nich patrí napríklad Emilia Clarke, Selena Gomez, Kim Kardashian, Miley Cyrus, Charlie Sheen a ďalší.

Všetko svoje bohatstvo by najradšej vymenili za zdravie. Pozri sa s nami na celebrity, ktoré to majú vo svojom živote naozaj ťažké.

Emilia Clarke

Iba nedávno hviezda seriálu Game of Thrones pre reláciu magazínu BBC povedala, že je šťastná, že môže komunikovať. Počas natáčania svetoznámej sci-fi drámy, ktorá získala cenu Emmy zažila až dve mozgové aneuryzmy. Mala vtedy iba 20 rokov.

Dnes je 35-ročná Emilia Clarke šťastná, že žije. „Časť môjho mozgu je nepoužiteľná. Je pozoruhodné, že som schopná hovoriť, artikulovať a žiť život úplne normálne, bez akýchkoľvek následkov,“ povedala ikonická kráľovná Deanerys zo seriálu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @emilia_clarke

Selena Gomez

Aj známu speváčku Selenu Gomez postihol nepekný osud. V rozhovore pre Elle prezradila podrobnosti jej ochorení. Má bipolárnu poruchu a lupus, dokonca jej transplantovali obličky a absolvovala aj chemoterapiu.

„Môj lupus, transplantácia obličky, chemoterapia, duševná choroba, prežívanie veľmi verejných zlomených sŕdc – to všetko boli veci, ktoré ma úprimne zložili,“ povedala Selena.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News