Aicha

Exotická kráska Viktória Niang, ktorú fanúšikovia poznajú pod prezývkou Aicha, sa preslávila vďaka prvej sérii reality šou Love Island. Aj keď sa jej na ostrove lásky nepodarilo nájsť spriaznenú dušu, momentálne je šťastne zadaná. Spolu s priateľom cestuje po svete a zažíva nové dobrodružstvá. A je niečo, na čom si na cestách skutočne potrpí. Exkluzívne pre Odzadu prezradila, že neznáša všetko, čo je staré!

Charizmatická Aicha sa do povedomia Slovákov dostala vďaka markizáckej reality šou a následne sa zvŕtala aj na parkete Let’s Dance. Jej popularita vo veľkom narástla behom pár mesiacov. To jej prinieslo nové možnosti, ale aj mnoho hejterov, ktorým mladá tmavovláska nie je úplne po chuti. 

Aj z toho dôvodu na internete dlhšiu dobu skrývala tvár jej priateľa. Nechcela, aby verejnosť riešila jej vzťah tak, ako tomu bolo na spomínanom ostrove lásky.

Tomu je však dávno koniec a dvojica často zdieľa zábery z ich exotických dovoleniek. Nedávno boli napríklad v Dubaji, kde im spoločnosť robili aj dve malé deti, ktoré má Aichin partner z predošlého vzťahu.

I keď by to pre niekoho mohlo byť problémom, Viktória už v minulosti prehlásila, že má k deťom veľmi blízko. Aj vďaka tomu, že celý život vychováva svoje mladšie sestry.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktoria Niang (@viktorianiang)

Z rodinných fotografií, ktoré obaja partneri zdieľajú na svojich profiloch, sa zdá, že sa majú skutočne dobre. Zakaždým totiž ide o luxusné destinácie, ktoré pôsobia ako z tej najkrajšej pohľadnice.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viktoria Niang (@viktorianiang)

Aicha by totiž rozhodne do nejakej drevenej chatrče nešla. Nie však kvôli vlastným rozmarom, ale kvôli vážnemu zdravotnému problému.

Na čom si Aicha potrpí?

„Ja som alergická na staré veci. Pretože mám alergiu na roztoče a na všetky tieto veci. Ja celá opuchnem a prestanem dýchať. Je to naozaj veľmi zlé,“ povedala nám v exkluzívnom rozhore pre Odzadu.

„Takže nemôžem nič staré. Nemusí to byť luxusné, ale nech to hlavne nie je staré. Lebo ja s tým mám obrovský problém,“ dodala úprimne Aicha.

Zdroj: Aicha exkluzívne pre Odzadu.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News