thoughtcatalog.com

Celý život čakáme na toho pravého. V detstve sme pozerali rozprávky a želali sme si, aby sme aj my prežili takú lásku. Krásnu, nežnú, ktorá pozná len tie pekné chvíle. Chceli sme princa na bielom koni, alebo niekoho, kto nás zachráni pred zlým osudom. Verili sme tomu, že jeden bozk nás zachráni a budeme do konca života šťastné.

child love pinterest.com

V škôlke sa nám páčil chlapec od susedov, ktorý sa s nami hrával. Z domu sme mu nosili cukríky alebo žuvačky, za ktoré sme dostali pusu na líčko. Roztomilé detské časy 🙂

Zato u chlapcov v škole to bolo úplne iné. Zaujali našu pozornosť tým, ako sa k nám správali. Boli iní ako tí zo škôlky. V prvom stupni sme sa s ostatnými babami hádali, kto bude vedľa neho sedieť. No boli sme aj hanblivé. Doteraz si pamätám, ako som sa mu hanbila pozdraviť. Po celej škole sa rozprávalo, že tej sa páči ten. Na druhom stupni to bolo o inom. Začali vznikať triedne páriky. Niektoré vydržali doteraz, no iné sa rozpadli, keď sme nastúpili na strednú školu.

pexels-photo-341520 thoughtcatalog.com

Každá z nás zažila tú krásnu prvú lásku. Bola neobyčajná, pamätáš sa? Všetko také krásne. Prechádzky, držanie za ruky, objatia, bozky. Mysleli sme si, že nikdy neskončí. Že budeme mať život ako z rozprávky. Veď predsa, rozprávky majú vždy šťastný koniec.

Som si istá, že tak ako ja, aj ty si mala svojho vysnívaného chlapca. Krásne oči, vlasy, ktoré si mohla strapatiť, úsmev od ucha k uchu. No keď prišiel chlapec, ktorý nás svojou charizmou, alebo svojským humorom priťahoval, hneď sme zabudli na obraz vysnívaného chlapca.

shutterstock_135816878 thoughtcatalog.com

Ach, tie naše lásky. Sú s nami už od útleho veku. V podobe nášho ochrancu. Muža, ktorý tu bude vždy pre nás. Otec. Človek, ktorý nás ľúbi od prvej sekundy ako sme prišli na svet. Neustále nám opakoval, že my – jeho princezné budeme ženy, ktoré bude ľúbiť dokonca života. Niekde som čítala, že dievča hľadá chlapca podobné svojmu otcovi. No to, či je to pravda, musí vedieť každá sama.

Láska bude s nami až do konca. Je jedno koľko si ich prežila. Pretože tá pravá láska je len jedna. A to, že ešte si ju nenašla neznamená, že nikdy nepríde. Príde. Vždy príde. To mi ver. Úplne nás pohltí. Bude náš život zjednodušovať. Pochopíš, prečo ti to s ostatnými nevyšlo. Bude krásna.

❤ #citat #nadnes #laska #onelove #truelove #loveislove #odzadu #odzadusk

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating