Nemáš vo vzťahoch šťastie a zatiaľ ti to s nikým nevydržalo dlhšie? Možno si doteraz obviňovala len chlapov a myslela si si, že chybu urobili oni. No je dosť možné, že na chybe si bola ty. Hlavne ak si jedným z troch znamení, ktoré podľa rebríčka najlepších priateliek na základe znamenia zverokruhu skončili na chvoste.

Zúfať ale nemusíš. Ak si naozaj jedným z týchto troch najhorších znamení, stále je čas zmeniť to. Pokús sa viac si uvedomovať to, čo robíš, ako sa správaš a prečo od seba všetkých chlapov odháňaš. Môžeš sa tak stať výnimkou, ktorá zbúra všetky štatistiky tohto rebríčka.

Baran

Ženy v znamení Barana sú veľmi iniciatívne a do vzťahu sa púšťajú bezhlavo. Niekedy doslova tlačia na pílu a od svojho partnera očakávajú veci, na ktoré ešte nemusí byť pripravený. Pre svoju lásku chcú byť stredobodom pozornosti a neberú ohľad na to, ako sa ich priateľ pri tom cíti a čo skutočne chce. Môže to byť veľmi únavné a máloktorý chlap chce byť takto uháňaný.

zdroj: pexels.com

Panna

Ženy Panny sú veľmi náročné, povýšenecké, namyslené a potešiť ich je hotovým umením. Od každého vzťahu majú príliš veľké očakávania a chcú ho posunúť na ďalšiu úroveň, aj bez toho, aby sa o tom porozprávali so svojím partnerom. Nemajú problém s úprimnosťou, vďaka čomu sa ale môžu dostať aj do problémov. Keďže si nedávajú pozor na to, čo povedia, ľudí vo svojom okolí dokážu veľmi ľahko raniť či uraziť.

Škorpión

Na úplnom chvoste rebríčka skončili ženy v znamení Škorpióna. Vo vzťahu sa správajú najhoršie a svojich potenciálnych partnerov zväčša odradia svojou prehnanou starostlivosťou. Svojich partnerov dokážu veľmi ľahko zmanipulovať, rady ich ovládajú a so svojím ľadovým srdcom len zriedka berú ohľad na to, čo ich priateľ chce.

Zdroj: relrules.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating