Ivana a Tomáš Bezdeda

Slovenský spevák iba včera oznámil, že s manželkou čakajú bábätko. Stalo sa tak počas svadby, o detailoch dnes informovala Pluska. Dnes už vieme, či mladá mamička nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka. Spevákov kamarát zdieľal na svojom Instagrame video z odhalenia pohlavia.

Slovenský spevák prezradil detaily svadby

Iba včera si si v našom článku mohla prečítať, že Tomáš Bezdeda je ženáč. Za manželku si zobral svoju priateľku Ivanu. Po zverejnení svadobnej fotky bola jasná aj ďalšia novinka. Z Tomáša sa po prvýkrát stane otec. Ivkine tehotenské bruško totižto v obtiahnutých šatách nešlo prehliadnuť.

Pre portál Pluska dnes Tomáš uviedol podrobnosti o včerajšom veľkom dni. „Chceli sme byť manželia. Obrad sme mali v kostole, bolo to dojímavé. Je to taká zodpovednosť, už to nie som iba ja. Chceli sme, aby sa bábätko narodilo do rodiny. Je to symbolické puto. Chceli sme, aby si to Ivka užila, kým nemá veľké bruško,“ prezradil.

Svadba sa konala v romantickom kaštieli v Gbeľanoch a zábava sa konala už od 5 popoludnia. Tomáš priznal aj to, že manželka mala mať šaty z dielne návrhára Fera Mikloška, no nakoniec to však zrušili a Ivka si šaty požičala zo salónu. 

Ivana Bezdedová
zdroj: Instagram/ivanabezdeda

„Feri má toho teraz naozaj veľa kvôli kostýmom pre Let’s Dance. On mi sľuboval už niekoľko rokov, že raz mi pripraví šaty pre moju nevestu, ale nakoniec som ho stopol, keďže má toho veľa,“ uviedol Tomáš.

Bude to dievčatko alebo chlapček?

Tomášov kamarát zdieľal na svojom Instagrame video z odhalenia pohlavia bábätka. Stalo sa tak počas svadobnej noci, kedy Ivke z balóna vyleteli modré papieriky. Je to teda jasné, novomanželia čakajú chlapčeka!

Zdroj: Pluska.sk, Instagram/jan.lestan

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News