Bezdeda sa oženil

Známy slovenský spevák prežíva jedno z najšťastnejších období v živote. Na svojom Instagrame zdieľal krásnu svadobnú fotku. Okrem toho, že sa oženil, prezradil aj ďalšiu radostnú novinku – stane sa otcom!

Slovenský spevák sa oženil, jeho manželka mu zároveň porodí jeho prvé dieťatko.

Slovenský spevák žiari šťastím po boku svojej mladšej partnerky

Meno Tomáš Bezdeda si môžeš pamätať hlavne vďaka SuperStar. V súťaži sa objavil ešte v úplne prvom ročníku, kedy skončil na treťom mieste. V tomto období sa dal dokopy s moderátorkou Adelou Vinczeovou, dvojica spolu strávila tri roky.

37- ročný spevák teraz prežíva jedno z najšťastnejších období v živote. Na Silvestra šokoval romantickými zásnubami vo Vysokých Tatrách. O ruku požiadal svoju priateľku Ivanu, s ktorou tvorí pár od roku 2022. Po stroskotanom vzťahu s Adelou Vinczeou je konečne šťastný.

Tomáš Bezdeda s priateľkou.
zdroj: Instagram/tomas_bezdeda

Z Tomáša sa čoskoro stane otecko

Dnes na svojom Instagrame pridal svadobnú fotku, je teda jasné, že zo zamilovanej dvojice sú už manželia. Jeho manželkou sa stala o 14 rokov mladšia kráska, ktorú s Tomášom spája láska k horám.

„Budem ťa milovať navždy! Ste moje všetko,“ napísal pod fotku. Áno, vidíš dobre, „ste“. Na fotke totižto Ivke vidno výrazne tehotenské bruško. Nevesta mala na sebe krásne obtiahnuté šaty a tehotenské bruško jej naozaj pristane. Z Tomáša sa tak už čoskoro stane otecko.

Gratulácie sa ihneď začali hrnúť. Potešil sa Miro Jaroš, Lucia Mokráňová či Kristína Tormová. Nechýbal ani komentár od bývalej priateľky, s ktorou majú doteraz dobrý vzťah. „Jééj Toško, to je nádhera. Nech ste šťastní,“ napísala Adela. Potešil sa aj Adelin manžel Viktor: „Že ťa unesiem, niekam unesiem, to ti sľúbim, ja nenormálne sa dnes vznášam láska!,“ napísal Vincze.

Ku gratuláciám sa  pripájame aj my!

Zdroj: Instagram/tomas_bezdeda

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News