pexels.com

Kto by nechcel mať krásne vzťahy s ľuďmi okolo, byť produktívny a každý večer si ľahnúť do postele spokojný so svojím dňom. Ak sa ti niečo nepodarí najjednoduchšie je hľadať chybu okolo seba, sťažovať sa a nakoniec sa uspokojiť s tým, že život je nespravodlivý a ty máš len nešťastie v živote. Musím ťa však sklamať, pretože takto to v živote nefunguje.

pexels.com

Neexistuje šťastná ani nešťastná hviezda, pod ktorou sa človek narodí. Každý sme dostali dobré aj zlé vlastnosti a je len na nás ako sa naučíme s nimi narábať, aby sme dosiahli, po čom túžime vo svojich životoch. Sústreď sa na to, čo máš, lebo máš presne toľko koľko potrebuješ. Chceš viac? Tak makaj na tom. Nič ti nespadne z neba k nohám. Prečo ťa zaujíma, čo povie tvoja sesternica z druhého kolena? Buď iná, buď presne taká, aká ty chceš byť. A jedine ty máš tú moc to dosiahnuť!

pexels.com

Uvedom si, že nikto sa o teba nezaujíma, lebo všetci sú sústredení sami na seba. Hanbíš sa tancovať pred ľuďmi? Kašli na to, nikto sa na teba napozerá. Každý sa zaoberá tým, aby vyzeral ako kráľ na parkete a vôbec ho netrápi, že ty tam rozhadzuješ ruky zľava doprava. Uvedom si, že na to aby si bola spokojná nepotrebuješ nikoho povolenie. Jediné povolenie, ktoré potrebuješ je tvoje presvedčenie, že toto je to, čo chceš robiť práve v tom momente a to ti pokojne vystačí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife