Sleduješ okrem tých klasických aj najhoršie módne trendy, ktoré sa aj napriek svojmu vzhľadu tešia veľkej obľube? Väčšina z nás by si ich síce asi nedala na seba, no aj tak sa o nich hovorí. Portál City Spidey predstavil zopár fashion kúskov, ktoré sú tak hrozné, až sa stali populárnymi.

Balenciaga tenisky

Začneme trendom, ktorý sa síce neumiestnil v rebríčku zahraničného portálu, ale určite neunikol ani tvojej pozornosti. Ide o najnovšie tenisky značky Balenciaga, ktoré vyzerajú totálne obnosene a tak, ako by si ich práve vytiahla z kontajnera.

Tento obnosený vzhľad bol ale zámerom a poriadne rozbúril názory ľudí. Kým niektorí by si ich obuli len preto, že chcú ostať verní značke, ostatní by to neurobili za žiadnych okolností. Do ktorej skupiny by si sa zaradila ty?

Veľké strapce

Kedysi boli strapce veľkým hitom, no v súčasnosti sú skôr out, preto pochybujeme, že by si našli miesto v tvojom šatníku. Na niektorých kúskoch síce môžu vyzerať dobre, no ak sa to preženie s ich dĺžkou či množstvom, dosiahne to skôr opačný efekt.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.