unsplash/Alejandra Quiroz

Nanešťastie, nie každý pár vie spolu vydržať až do smrti. TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré jednoducho k sebe nevedia nájsť cestu. Vo vzťahu by spolu neboli šťastné! Vieš, o ktorých je reč? Možno budeš v niektorých prípadoch aj prekvapená…

Strelec a Býk

Kombinácia Strelca a Býka, lepšia ani nemôže byť, samozrejme irónia. Totižto Býk nedokáže naplniť vysoké očakávania, ktoré má Strelec. Strelci túžia najmä po dobrodružstve a zmene. Stereotyp nie je nič pre nich. Pokiaľ je ich partner nudný, vo vzťahu to začne časom poriadne škrípať. I keď sa Býk cíti príjemne a pohodlne domnievajúc, že je vo vzťahu všetko v poriadku, ich polovička Strelec prežíva celkom iné. Tieto dva znamenia sú príliš odlišné na to, aby našli ľahko spoločnú reč.

Panna a Váhy

Ani vzťah znamenia Panny a Váhy neznie najlepšie. Hádky u nich? Na dennom poriadku, pretože ich názory a pohľady na svet sú proste diametrálne odlišné. Je pre nich ťažké nájsť kompromisné riešenie, ktoré by viedlo k zmiereniu. Z dlhodobého hľadiska nemá takýto vzťah perspektívu.

Rak a Vodnár

Vodnár miluje slobodu, Rak je ako kliešť a neustále má potrebu hľadať vo vzťahu problém, i keď tam vlastne vôbec nie je. Tieto znamenia sú síce veľmi citlivé stvorenia, ale ako partneri, to radšej nie. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že by tvorili spolu dobrý a stabilný pár, ale v konečnom dôsledku celkom tomu tak nie je.

Kozorožec a Blíženci

Znamenie Blíženci samé o sebe potrebuje veľa pozornosti a to sa snaží uplatniť aj vo vzťahu. Kozorožec však nie je na to vždy pripravený tak, aby to stopercentne zvládol. Nechce len dávať, chce aj dostávať. A to je práve ten kameň úrazu, prečo by vo vzťahu dlho nevydržali tieto dva znamenia. Vo vzťahu by sa viacmenej len hádali ako smiali a konflikty by ich napokon rozdelili. Ani Kozorožec s Blížencom nie je teda najvhodnejšia kombinácia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating