unsplash.com

Samozrejme, že každý robíme chyby, no sú isté veci vo vzťahu, ktoré sú až príliš. Akých chýb sa často dopúšťajú muži a my im to až príliš rešpektujeme? 

Príliš žiarlivý

Na začiatku sa to síce môže zdať milé, no neskôr je to na nevydržanie a ty sa nemôžeš ani pohnúť z domu. Žiarlivosť nemusí byť len prejavom lásky, ale aj zúfalstva a vlastníctva, ktoré sa môže prehĺbiť do malého väzenia. A to ty nechceš, však?

Kritizovanie

Ak ti tvoj partner nepovie dlhú dobu nič normálne, asi je niekde problém, nie? Chápem, že nie vždy má náladu, no ak ťa viac kritizuje ako chváli, a neustále si ťa doberá a vyčíta ti mnoho vecí, skús sa zamyslieť nad tým, či ti to naozaj stojí za to chodiť s niekým, pri kom sa nemôžeš rozvíjať a nemotivuje ťa.

zdroj: unsplash.com

 

Nesnaží sa

Ak je len všetko na tebe a jemu nestačí ani to, keby mu prinesieš aj modré z neba, skús sa zamyslieť nad tým, či to je v poriadku. Na vzťah ste dvaja, preto by ste sa mali obidvaja snažiť a starať o váš vzťah, inak to padne i na najmenších maličkostiach.

Príliš výbušný

Ak na teba hučí viac, ako je normálne, niekde je chyba. Krikom naozaj nikdy nikto nič nevyriešil a pokiaľ sa hádate viac, ako je nutné, je čas na zmenu. Ak má však povahu, ktorá je až príliš výbušná, nič s tým asi neurobíš, pokiaľ si to on neuvedomí a nebude sa chcieť sám zmeniť.

Neaktívny

Sú vzťahy, kedy je jeden partner až príliš aktívny a ten druhý má problém vôbec vyjsť von. To môže byť veľmi komplikované aj kvôli nezhodám, ktoré vďaka tomu budete mať. Ak nespoznávate spoločne, ak nie ste sociálni a ste neustále pred telkou, v istom období vás to už prestane baviť a váš vzťah bude stereotypný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating