netflix

I keď si to možno nechceš priznať, no všetky milujeme seriály. Zbožňujeme dramatické situácie, intrigy, ale aj rodinnú pohodu. Preto sme pre teba našli najlepšie seriály na Netflixe, ktorými rozhodne nepohrdneš ani ty.

Gilmore Girls

Slobodná matka Loreai a jej dcéra Rory žijú v Stars Hollow. V malom meste sa však klebety šíria rýchlo tak, ako aj komplikované vzťahy s priateľmi alebo partnermi riešia občas i všetci susedia. Avšak keď sa do toho pripletú rodičia Lorelai, vznikne z toho kultová záležitosť, na ktorú si určite pamätáš z detstva.

 

Friends

Opäť kultová záležitosť so šiestimi priateľmi, ktorí žijú v New Yorku a naučia vás, ako brať lásku, intrigy a iné záležitosti s nadhľadom a s veľkou dávkou humoru. Seriál má 10 sérií a skončil v roku 20013 so stále vysokou sledovanosťou.

 

Reign

V učebniciach dejepisu je medzi riadkami skrytý pravdivý príbeh Márie Stuartovny. Svet ju poznal ako škótsku kráľovnu Máriu. V Reign sledujeme osud dospievajúcej Márie, budúcej kráľovny, ale tiež krásnej ženy, ktorá je na vzostupe k moci. Nechýbajú ani intrigy, zápletky a fešní princovia.

 

Orange is the New Black

Hit posledných rokov si nás získal. Príbeh opisuje zážitky zo ženskej väznice, kde sa dostane i Piper, ktorá nebola vždy dobrým občanom. Teraz je usvedčená z pašovania drog svojej bývalej priateľky a odsúdená na rok a pol za mrežami, kde zistí, ako to skutočne chodí za stenami väzenia.

 

Crown

Alžbeta II., najdlhšie vládnúca britská panovníčka a jej príbeh. Zažila premiéry, intrigy, zlé časy a krízy. Avšak cez to všetko vytrvala. V tomto historicky životopisnom seriály sú ukázané všetky jej začiatky neskúsenej a mladej panovníčky, ktorá sa stala ikonou. Momentálne najobľúbenejší seriál, ktorý dokonca miluje i samotná Alžbeta II..

 

The Handmaid’s Tale

Alebo po slovensky Príbeh služobníčky sa podľa knižnej predlohy začal vysielať počas minulého roka. Dokonalá dráma má za sebou druhú sériu, ktorá svojim silným príbehom a hlbokou myšlienkou povýšila sledovanie seriálov na nový level. Dočkáš sa šialených zvratov a silných emócií, ktoré ťa vtiahnu do deja. Tretej série sa dočkáme až v apríli budúceho roka.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife