pinterest.com

Absencia doplnkov. Túto chybu alebo mierny nedostatok si všímam na outfitoch bežných žien často. Ich oblečenie je starostlivo vybraté, trendy a krásne zladené, no niečo im predsa len chýba. Sú to malé detaily, ktoré však dokážu outfit vyzdvihnúť, obzvláštniť a posunúť na úplne iný level. Doplnkov sa podľa mňa netreba báť, no je potrebné s nimi pracovať opatrne a nemať ich na sebe až príliš veľa. Ak ťa zaujíma, ktoré doplnky obľubujem a doporučujem ja sama, čítaj ďalej.

Hodinky

Hodinky sú absolútna klasika, ktorá nevyjde z módy snáď nikdy! Trendy v hodinkách sa síce menia, no s jednoduchými, minimalistickými či elegantnými hodinkami neurobíš nikdy krok vedľa. Môžeš ich kombinovať takmer s hocičím a na rôzne príležitosti. Samozrejme, denné nosenie je absolútne povolené, ich využiteľnosť by som limitovala možno len na spoločenské udalosti, akými sú plesy a svadby. Ide nie len o estetický, ale aj vysoko praktický doplnok, keďže už nebudeš musieť mať v ruke neustále svoj mobil, aby si mala čas pod kontrolou. 

Drobné šperky

S obdobím, kedy sa nosili najmä veľké a výrazné šperky či bižutéria sme sa už dávno rozlúčili a práve teraz máš príležitosť zažiariť s drobnými, no o to elegantnejšími šperkami, ktoré sa časom stanú tvojim malým talizmanom. Na denné nosenie si zadováž strieborné, alebo pozlátené minimalistické retiazky, prstene či náušnice, ktoré ti v zbierke vydržia viac sezón. Môžeš ich rôzne kombinovať a vrstviť, alebo jednoducho nosiť samostatne. 

Šatka

Myslím, že šatky sa v našich končinách nevyskytujú, no je to naozaj škoda. Práve v tomto jesennom období dokážu nahradiť ešte príliš hrubé šály a zahriať na krku tak akurát. S ich nosením sa dokážeš vyhrať, keďže šatku si môžeš dať nie len na krk, čo je momentálne veľmi trendy, ale aj na kabelku, či v lete využiť v zaujímavých a jednoduchých účesoch. 

Opasok

Väčšina ľudí si opasok spája len s jeho funkčnou využiteľnosťou a to spraviť väčšie nohavice v sekunde dokonale padnúcimi, no ja si myslím, že zvolením vhodného, niekedy aj výraznejšieho opasku, môžme svojím outfitom zažiariť oveľa viac. Môžeš si vybrať z rôznych tvarov praciek a pestrej škály ich celkovej farebnej kombinácie. Umiestniť ho vieš nielen na nohavice, ale aj na pás na šaty a sukne. Navyše kvalitný, kožený a nadčasový opasok ti v skrini ostane dlho a nikdy nebude „out“. 

Falošný septum piercing

Nakoniec, ponúkam v tomto zozname ešte jeden doplnok, ktorý využijú asi len tie odvážnejšie z vás, no naozaj sa ho netreba báť! Ide o falošný septum piercing, ktorý si jednoducho nasadíš na nos a okamžite sa odlíšiš a zažiariš. Ozvláštniš si ním nie len svoju tvár, ale celkovo aj tvoj outfit. Jednotlivé doplnky, ktoré som ti odporučila môžeš nosiť samostatne, ale zažiariš aj keď ich budeš kombinovať. Neboj sa s nimi vyhrať a nosiť ich dennodenne, aby bol tvoj outfit zakaždým iný a výnimočný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista