Outfit nie je iba o jednotlivých kúskoch oblečenia, ale aj doplnkoch, ktoré ho spravia celistvým. Dokážu ho oživiť, ale aj mu dodať viac jemnosti. Niektoré sú tak pútavé, že sa stanú stredobodom celého looku, ktorý je k nim doladený, iné zase nenápadne vyzdvihujú našu ženskosť. Milujeme ich už od kedy sme boli malými dievčatkami a kradli zo šperkovnice mamine náhrdelníky.

Čo by si ale mala mať v tej svojej aktuálnej? Pozri sa na 3 najväčšie trendy v doplnkoch, ktoré sú práve teraz stále na vrchole rebríčka obľúbenosti. Podľahla si im už aj ty?

Čelenky zažívajú boom

Azda každá z nás mala kedysi doma svoju obľúbenú čelenku. Mamičky nám ňou chceli zabrániť, aby nám vlásky padali neustále do tváre. Stali sa akýmsi dievčenským symbolom, ktorého sme sa v puberte chceli rýchlo zbaviť. Lenže práve čelenky zažívajú tak veľký návrat, ako asi žiaden iný módny doplnok.

Nezáleží na tom, či preferuješ street style alebo si viac za dámičku, na výber máš toľko druhov, materiálov či farieb, že si medzi nimi rozhodne niečo nájdeš. A keď si uvedomíš, aké sú pri nosení praktické, nebudeš si ich chcieť dať dole.

Nežné a ženské

Náhrdelníky sú medzi šperkami stálicou. Bižutéria, zlato, striebro, perly. Každej z nás sa páči niečo iné. Zároveň máme doma viacero možností práve preto, aby sa nám s outfitom čo najľahšie kombinovali. Ak sa chceš držať pri tom, čo je práve IN, potom stav na čistú zlatú alebo striebornú farbu v minimalistickom prevedení.

To platí aj pri náušniciach. V obidvoch prípadoch vedú veľmi jemné šperky, ktoré pôsobia nežne. Zároveň to však neznamená, že ich môžeš nosiť iba k slušnému a elegantnému oblečeniu.

Koľko máš prstov?

V tomto prípade sa môže ozvať tvoja vnútorná straka, ktorá miluje, keď môže mať na sebe čo najviac ligotavých doplnkov. Trendom pri prsteňoch je práve ich kombinovanie. Čím viac prsteňov, tým vyzerá tvoja ruka viac cool. Samozrejme, držať by si sa mala pri rovnakých materiáloch a štýloch, aby si zase nevyzerala ako ježibaba.

Nosiť by si ich mala na aspoň troch prstoch jednej ruky, pričom na druhej bude stačiť, ak si skrášliš „len“ dva prsty. V tomto prípade je len na tebe, akú farbu či vzory zvolíš, no absolútnym hitom nie len tejto jesene, je práve zlatá, ktorá vyzerá na rukách fantasticky, ak máš oblečený pletený sveter.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.