instagram/couplegoals

Mnoho ľudí verí, že človek dokáže nájsť svoju spriaznenú dušu, človeka, s ktorým strávi zvyšok svojho života. Obidve pohlavia sú rovnako priťahované myšlienkou, že nájdu svoju druhú polovicu duše, s ktorou chcú žiť. Takže pohlavie v tomto rolu naozaj nehrá.

Na svete žije veľký počet ľudí a niekedy sa nám zdá, že stretnúť osudovú lásku je nemožné. Možno to tak je a možno ani nie. Vesmír to totiž občas dokáže zariadiť tak, že to naozaj funguje. A to je to čaro toho, čo nevieme vysvetliť, lebo to ide mimo nás. A vieš, ako zistíš, že máš po boku toho pravého?

Skutočnosť, že si sa začala stretávať alebo dokonca žiť s inou osobou, neznamená, že sa máš vzdať svojho života a zrušiť hranice svojho osobného priestoru. Páry stvorené pre seba sa totiž rešpektujú a nie sú si vzájomne brzdou. Rovnako tak sa pri ňom cítiš bezpečne a šťastne. Váš vzťah by pre vás mal byť vzájomným bezpečným útočiskom.

Mal by vám pomáhať liečiť si rany na duši, uvoľniť sa, zbaviť sa napätia a stresu. Správne fungujúci vzťah by tvoju myseľ nemal napĺňať obavami a neistotou, či ťa podvedie, či má druhú. Takéto negatívne emócie nemá vzťah vyvolávať ani podporovať. Ak teda v tvojom vzťahu chýba pocit bezpečia pokoja a istoty, je to jeden z ďalších varovných signálov, že v ňom nie je všetko v poriadku.

Aby ste boli šťastní, nemusíte vždy robiť niečo zaujímavé a vzrušujúce. Aby ste mali potešenie zo spoločnosti toho druhého, nemusíte nutne utrácať hŕbu peňazí za dovolenky, koncerty, diskotéky či reštaurácie. Niekedy stačí len mlčky vedľa seba sedieť, ale vychutnávať si vzájomnú spoločnosť.

Mali by ste mať potešenie z trávenie času v blízkosti toho druhého, aj keď ste napríklad len doma. Keď je to ale potrebné, viete spolu komunikovať, viete hádky prediskutovať a nehádžete problémy za hlavu, no snažíte sa ich vyriešiť, pretože chcete spolu kráčať ďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating