Photo by Kelly Sikkema on Unsplash.com

Každý máme vo svojom okolí človeka, ktorého sme niekedy možno platonicky milovali, ale zároveň sme vedeli, aké ťažké je si ho získať. Je veľmi pravdepodobné, že bol narodený v jednom z nasledujúcich 4 znamení.

Istá dávka dobíjania je na začiatkoch vzťahu priam žiaduca, avšak len do takej miery, kým ti to neubližuje. Takže ak sa rozhodneš získať si ho/ju a ešte stále ťa to baví, aj napriek tomu, že hrá nedostupného/u, tak to nevzdávaj. Ak sa narodil v jedom z týchto znamení, je veľká pravdepodobnosť, že napokon uspeješ.

Blíženec – svoju dvojitú osobnosť nepoprú ani čo sa vzťahov týka. Na začiatku pri ňom budeš mať na jednej strane pocit, že tvoj záujem opätuje, na druhej však vysiela rôzne zmiešané signály.

Je dosť možné, že má zároveň aj viacero lások, pretože si tým dokazuje svoju hodnotu. Bude to s ním hra, ale nie je nemožné vyhrať ju: nechaj ho tak a sleduj, či ťa bude nasledovať.

zdroj: freepik.com

Škorpión – v prvom rade musí byť škorpión ten, ktorý má kontrolu nad vzťahom. Takže väčšinou začína s prejavom náklonnosti práve on.

Pokiaľ má pocit, že sa niečo kazí, snaží sa toho čím skôr zbaviť, a preto sa s tebou dokáže rozísť niekoľkokrát a to bez toho, aby ťa nechal v skutočnosti ísť. Opäť si tým dokazuje len svoju moc. AK sa rozhodneš svoj život stráviť práve s týmto človekom, musíš sa vedieť obrniť a nebrať si všetky jeho „útoky“ k srdcu.

Strelec – ťažko povedať, či sa strelec len hrá na nedostupného, alebo to tak naozaj je. Objaví sa a zrazu zmizne. Možno sa aj vráti, no jediný spôsob ako to docieliť, je nechať ho ísť. Strelec sa totiž riadi aktuálnym pocitom a túžbami, ktoré bude nasledovať, nech sa deje čokoľvek.

Vodnár – vodnárovi bude trvať večnosť, kým príde na to, čo v skutočnosti cíti, namiesto toho, aby to začal prežívať. Práve preto si ťa budú držať dlho od tela.

Toto znamenie potrebuje neustálu intelektuálnu stimuláciu, a tak najlepšou cestou k  nemu je mu ju poskytnúť. Hovorí sa, že majú ľadové srdce, avšak ak ho roztopíš, bude ti tým najvernejším priateľom. Len mu daj vedieť, ako ti na ňom záleží.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy