tumblr.com

90.roky neboli ľahké. No ak si ich zažila, jedno musíš uznať. Randenie bolo úplne o niečom inom. V dobe, keď je celý náš milostný život založený na stláčaní srdiečok na Badoo a Tinderi je skvelé si pripomenúť, o čom to bolo kedysi a aké roztomilé veci vedel muž so ženou zažiť.

Možno je to aj inšpirácia. To, že sa tieto veci bežne robili v minulosti neznamená, že nimi nemôžeš potešiť niekoho dnes. Čo bolo kedysi samozrejmosťou, to dnes ohromí.

Tu je 6 vecí, ktoré chceme okamžite späť:

Písanie odkazov

Sedíš si na káve a chalan od vedľajšieho stola ti na servítku napíše svoje číslo. S odkazom, že „si naozaj zlatá“. Posunúť odkaz jeho adresátovi bola tá najťažšia vec na svete, no o to krajší pocit bol, keď ti prišla odpoveď.

Nebo/peklo

Pamätáš si nebo/peklo? Poskladať ho vedel každý a rozhodovanie bolo vďaka nemu omnoho jednoduchšie. Koľko životných rozhodnutí som spravil vďaka nemu? Ok, tak životných nie, mal som 12 rokov..ale predsa.

Telefonovanie

Pamätáš si na nekonečné telefonovanie? Niektorí to robia dodnes, no väčšina konverzácií sa preniesla na Messenger a Snapchat.

Výroba kaziet

Absolútny dôkaz lásky bol, keď si niekomu nahrala vlastnú kazetu. Vybrala si tie najväčšie slaďáky a poskladala ich za sebou. Dnes už síce kazetou riskuješ, že si ju nebude mať kde prehrať, no aj s CD-čkom či cez Spotify môžeš stále zaujať.

Venovanie cez rádio

Muzika bola a je výraznou súčasťou našich životov. A tie časy, keď si mu nechala zahrať v rádiu pesničku a polhodinu si čakala, až ju odohrajú..a ako si vždy dúfala, že raz zahrajú tebe..

Otázky

Vážne mi lezie na nervy, keď idem s babou na rande a ona o mne všetko vie – vraj si ma vygooglila, videla moje články a neviem čo všetko ešte. V minulosti toto neexistovalo. Ak si sa o osobe chcel niečo dozvedieť, musel si sa, prekvapujúco, spýtať.

zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating