Photo by Skitterphoto from Pexels

Vlasy sú našou korunou krásy. Dlhé, krátke, vlnité, rovné, ryšavé či hnedé. Každá z nás ich má iné nie len na oko, ale aj kvalitou daného vlasu. Preto sa o každé treba starať úplne inak. Avšak, niektoré všeobecné pravidlá platia pre všetky z nás. Otestuj sa v našom kvíze a zisti, ako si na tom so svojou starostlivosťou ty. 

Ako často si umývaš vlasy?

Ktoré kroky sa najviac podobajú tvojej rutine?

Ako často si češeš vlasy?

Kedy si ich češeš?

Ako často používaš fén?

Chodíš spať s mokrými vlasmi?

Žehlíš alebo kulmuješ?

Používaš pred tepelnou úpravou ochranný produkt?

Ako často si farbíš vlasy?

Ako často si vlasy striháš?

Staráš sa o svoje vlasy správne? Otestuj sa!
Čo o tebe prezradili odpovede?
Podľa tvojich odpovedí je zrejmé, že vlasy nie sú na tvojom tele pre teba tá najdôležitejšia vec. Staráš sa, aby boli umyté, ale nedávaš im žiadnu špeciálnu starostlivosť, ktorá by im mohla dopomôcť k zdravému a upravenému výzoru.
Čo o tebe prezradili odpovede?
Vieš, že o vlasy sa musíš starať, a tak si dávaš pozor na to, aby si po svete nechodila zanedbaná. Chceš, aby vyzerali dobre a poznáš aj produkty navyše. Nezabúdaj, že ak chceš dosiahnúť ich rýchlejší rast, musíš ich podstrihávať pravidelne.
Čo o tebe prezradili odpovede?
Skvelé! Starostlivosť o svoje vlasy berieš naozaj vážne. Vieš, že ak ich chceš mať zdravé a pekné na pohľad, musíš im dopriať poriadnú starostlivosť a vyhýbať sa veciam, ktoré im škodia. Ak chceš svoju rutinu ešte viac vylepšiť, stav na oleje, ktoré pomôžu aj tvojím končekom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty