Unsplash/Andrey Zvyagintsev

Dokážeš o sebe stopercentne určiť, či si introvert alebo skôr extrovert? Ako ťa vnímajú tvoji blízki a priatelia? 

Tráviš rada čas sama alebo sa radšej obklopuješ kamarátmi? Robí ti problém zoznamovať sa s novými ľuďmi alebo sa prihovoríš komukoľvek, koho stretneš?

Dnes sme si pre teba pripravili rýchly kvíz, na základe ktorého zistíš, či máš introvertnú alebo skôr extrovertnú povahu. Možno budeš výsledkami sama prekvapená.

Ako si predstavuješ dokonalé rande?

Ako sa zachováš v prípade, že niekto na poslednú chvíľu zrušil plány a nejdete spolu von?

Ako sa cítiš, keď si obklopená ľuďmi?

Uprednostňuješ prácu v tíme alebo robíš radšej sama?

Aké máš pocity, keď sa u teba objaví neohlásená návšteva?

Ako sa zachováš v prípade, že sa trápiš s nejakým osobným problémom?

Čo ty a vystupovanie pred ľuďmi?

Ako sa pripravuješ na večer strávený v meste?

Akým štýlom sa rozhoduješ?

Ako by ťa opísali ostatní ľudia?

Si introvertka alebo skôr extrovertka?
Introvertka celým svojím srdcom!
Už na prvý pohľad je jasné, že si introvertkou, ktorá nie je rada stredobodom pozornosti. Svoj voľný čas ale rada tráviš so svojimi najbližšími, prípadne sa venuješ svojim koníčkom. Inokedy si zas rada sama, preto ťa niektorí ľudia nedokážu pochopiť. Pred tým, než niečo urobíš, si to poriadne viackrát premyslíš.
Zlatá stredná cesta.
Nedá sa s istotou povedať, či si introvertka alebo extrovertka, pretože máš charakteristické črty z oboch typov osobnosti. Na jednej strane tráviš rada čas sama, no keď si so svojimi blízkymi, dokážeš sa aj odviazať a dobre zabaviť. Nikdy sa nenudíš, pretože si vždy vieš nájsť činnosť, ktorá ťa zamestná.
Ty si jasná extrovertka!
Zábava je tvoje druhé meno. Chceš byť neustále stredobodom pozornosti a si vždy tam, kde sa niečo deje. Máš rada kontakt s inými ľuďmi a rada spoznávaš nových. Ak sa máš rozhodnúť medzi večerom stráveným doma s knihou alebo párty či nakupovaním v meste, volíš vždy tú druhú možnosť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy