thoughtcatalog.com

Obdivujem Ťa. Naozaj. Môžeš si gratulovať. To, ako to všetko zvládaš. To, ako stíhaš všetko vnímať. To, že si sa častokrát obetovala a si vzorná žena.

Obdivujem na tebe to, že si stále sama sebou a nebojíš sa povedať si svoj názor. Zbožňujem na tebe to, že si ženská aj v teplákoch a máš odvahu. Milujem tvoj štýl, akým sa obliekaš a tvoj štýl hovorenia. Milujem tvoju bezprostrednosť a otvorenosť. Taktiež si vážim, že si spontánna.

Vieš sa nádherne smiať, tak si prosím nabudúce nezakrývaj ústa. Nemáš problém pokecať i s bezdomovcom. Si ohľaduplná a srdečná a taktiež máš obrovský súcit.

amanda_seyfried_actress_celebrity_blonde_102317_3840x2400 hdwallpapers.com

Nemáš problém postaviť sa na stranu spravodlivosti, aj keď to nie je vždy jednoduché. Nechápem, ako môžeš s takou ľahkosťou hovoriť o druhých ženách, že sú krásne a ani im nezávidíš. Zbožňujem, keď ideme spolu na pivo a ešte v ten istý deň i na kávu. Nemáš problém si ostrihať vlasy len tak, lebo to proste chceš.

Ako to ty všetko zvládaš? Daj mi prosím recept. Či je to tajomstvo? Lebo ja by som to chcela takisto dobre znášať ako ty. Nehovor, že to tak nie je. Aj keď si občas poplačeš, neznamená, že nie si silná. Treba plakať, treba sa vykričať. Tým žiješ. Nehovor, že žiješ zlý život. Je to dar. Môžeš s ním narábať, využívaj ho naplno a užívaj si ho. Nie vždy máš krásne dni. Nie vždy máš náladu. Ale to je v poriadku. Rob chyby. Odpúšťaj.

869760-young-audrey-hepburn-ballet-dancing rokit.assets.d3r.com

Občas si vyberieš zlú cestu či zlého partnera. No stále si sama sebou. Tá, ktorá robí chyby. No zároveň sa z nich učí. A tak to rob prosím. Neľutuj. Si neskutočne úžasná osobnosť, ktorú potrebuje tento svet! Aj tak si stále silná. Byť silnou neznamená byť neoblomná, nedostupná či bez citov. Je to o tom, zvládať situácie najlepšie ako vieš, mať sebaúctu, čeliť výzvam a nebáť sa. Ešte raz ti to napíšem: obdivujem ťa. Tak prosím, neboj sa.

Si skvelá žena.

Chráň si to.

Je to cennosť. A ty ju máš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating