unsplash.com

Byť single je niekedy veľmi fajn. Ak si po dlhom vzťahu, je to čas, kedy si usporiadaš život a odpočinieš si od vzťahových problémov. Avšak sú znamenia, ktorým vzťahy dlho nič nehovoria a sú najradšej slobodné, pretože je to pre nich väčšia zábava. 

Neznamená to, že sa nikdy nedostanú do vzťahu. Aj u nich nastane čas, kedy už berú život vážnejšie, ak nájdu tu správu osobu, ktorá im vybalancuje život medzi zábavou slobodného človeka a láskou. Ale kým nie je správny čas, užívajú si slobodný život, ako sa len dá. Toto sú 3 znamenia, ktoré sú najradšej single.

1. Baran

Keď je Baran slobodný, má viac príležitostí flirtovať, a to miluje. Má rád z každého rožku trošku a objavovanie nových vecí. Najlepšie sa cíti, ak má priestor na preskúmanie nového objektu. Počas vzťahu môže mať pocit, že nemá slobodu pri prejavovaní citov. Ak je single, nebráni sa skúmaniu svojich možností ani na účet niekoho iného.

zdroj: unsplash.com

2. Lev

Ak je slobodný Lev, môže venovať viac času verejnej ukážke lásky k sebe samému. Pre Leva je láska slnečná a radostná sila, ktorá ho drží nad vodou. Schopnosť verejne to dokazovať je súčasťou deklarovania tejto pravdy. Rád sa ukazuje a nedá sa len tak nikým skrotiť. Ak je s niekým, kto obmedzuje jeho predstavivosť alebo jeho ego nedostáva to, čo potrebuje, emočne upadá. Lev, ktorý nemiluje seba, sa sám vnútorne zničí.

3. Strelec

Slobodný Strelec sa cíti ako tá najpríťažlivejšia osoba v celej miestnosti. Miluje single život – nebyť závislý a užívať si párty. Aj keď je z časti zlý chlapec a zároveň miláčik, nemá problém odísť domov s niekým, kto ho priťahuje. Motivuje ho dobrodružstvo a najradšej si všetko robí podľa seba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating