Najlepší vzťah tvojho života bude s niekým, kto sa zaujíma o tvoje potreby a vie, kedy ti má dať priestor. Najlepší vzťah tvojho života bude s niekým, kto si ťa bude vážiť a bude ťa rešpektovať. 

Najlepší vzťah tvojho života bude s niekým, pri kom bude čas priveľmi letieť a ty budeš chcieť s ním stráviť každú voľnú minútu. Bude to vzťah s človekom, ktorý nechce vzťah len preto, lebo nechce byť sám, ale preto, lebo chce s tebou budovať niečo väčšie.

Najlepší vzťah tvojho života bude s niekým, kto ťa predstaví jeho rodičom a každému z jeho priateľov. Kto bude na teba hrdý a si preňho tak vzácna, že sa chce o tieto pocity podeliť s ostatnými.

„Komunikácia, umenie hovoriť jeden s druhým, vyjadriť, čo cítime alebo čo si myslime, povedať to jasne, počúvať to, čo hovorí ten druhy, a uisťovať sa, že sme počuli správne, je podľa všetkého najdôležitejšia schopnosť na uchovanie a vytvorenie láskyplných vzťahov.“ — Leo Buscaglia

Najlepší vzťah tvojho života bude s niekým, kto ťa bude chcieť zaradiť do svojich víkendových plánov a kto bude chcieť, aby si bola spokojná. Kto s tebou bude plánovať rôzne výlety, kto sa bude snažiť o to, aby si bola vždy dobre naladená. 

Najlepší vzťah tvojho života bude s niekým, kto s tebou chce robiť spontánne hlúposti a kto bude otvorený všetkým možnostiam ako vylepšiť vzťah. Kto bude chcieť zapracovať na svojich chybách a bude chcieť byť tým najlepším partnerom.

Kto bude chcieť posúvať váš vzťah na vyššie úrovne a kto bude pripravený niečo obetovať pre váš vzťah. Niekto, kto nebude mať strach ukázať svoje pravé „ja“ a kto bude dbať o to, aby si bola spokojná. Niekto, kto bude chcieť urobiť tvoj deň krajším a kto ti len tak zavolá, aby ťa mohol potešiť. Niekto, kto túži po tom, aby ťa mohol vidieť, kto podporí tvoje sny a kto uverí tomu, že láska je skvelá, len treba na nej pracovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.