unsplash.com

Perfektní chlapi neexistujú, ale vždy je tu jeden chlapec, ktorý je perfektný pre teba. Ok, narovinu. Nikto nie je perfektný a ty to vieš. Existujú však ľudia, ktorí sú podľa teba perfektní a ty sa pri nich cítiš výnimočne. 

Nikdy nebude bez chýb, no s ním všetko bude dávať zmysel.

Nikdy nebude dokonalý, no pre teba bude perfektný aj so všetkými jeho chybami.

Keď ho stretneš, pochopíš, že je to on. Ten, ktorého si si vysnívala. No možno nebude vyzerať tak, ako ty chceš, nebude sa ti možno zdať v mnohých veciach, no ty budeš cítiť, že je to on. Ten, ktorého potrebuješ. Ten, s ktorým bude dávať všetko zmysel. Ten, s ktorým bude čas nádherným pojmom.

zdroj: unsplash.com

 

Keď ho stretneš, pochopíš, že tvoj čas, ktorý si strávila sama, bol absolútne poučný a naučil ťa mnohým veciam, ktoré si predtým nechápala. Možno to bolo práve o tom, aby si počas „čakania“ naňho spoznala samu seba.

Nikto nie je dokonalý. No sú ľudia, ktorí sú perfektní svojským spôsobom.

Toto je odkaz, ktorý napísal Bob Marley o láske a o dokonalosti, ktoré vlastne neexistuje:

Nie je dokonalý. Ani ty nie si, nik z vás dvoch nikdy nebude dokonalý. Ale ak ťa vie zakaždým rozosmiať, ak sa aspoň dvakrát prizná, že je človek a robí chyby, drž sa ho a daj mu najviac, čo môžeš. On ti nikdy nebude hovoriť básne, nebude na teba myslieť v každom okamihu, ale dá ti tú časť zo seba, ktorú môžeš zraniť. Neubližuj mu, nemeň ho a nečakaj viac, ako ti môže dať. Neanalyzuj. Usmievaj sa, keď ťa robí šťastnou, krič, keď ťa nahnevá a nech ti chýba vždy, keď tam nie je. Láska sa stáva ťažkou, keď chceš lásku, akú by si chcela mať. Perfektní chlapci neexistujú, ale vždy je tu jeden chlapík, ktorý je perfektný pre teba.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating