Nikdy sa nezamiluj do dievčaťa s veľkým srdcom. Opakujem. Nikdy. Ak nechceš ísť so mnou do galérií, pozerať sa na východ slnka či ísť na miesta, o ktorých si dovtedy ani netušil. Ukážem ti moje fotky z detstva, ukážem ti, akú múdrosť v sebe skrývam, ako veľmi milujem deti, ako viem piecť skvelý cheesecake.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Možno nie si môj prvý, ale chcem, aby si bol môj posledný. Ukážem ti, že mám veľké srdce a viem bojovať do konca. Ukážem ti, že život nie je len o materiálnych veciach, ale napríklad takou studenou kofolou nepohrdnem. Zavediem ťa do výšok nie len fyzických, ale i emociálnych. Ukážem ti, ako vidím svet, že je krásny a jedinečný. Možno niekedy budeme spolu blúdiť zmätene po iných mestách, možno niekedy budeme spolu stopovať a spať v stane, ale sľubujem ti, že to bude nezabudnuteľné dobrodružstvo! Zavediem ťa k moru i do opustenej chaty, kde budeme sledovať kvapky dažďa stekajúce po okne, či vločky snehu.

unsplash.com

Budeme sa potápať s rybami, ale ukážem ti i výhľad spoza hôr. Ukážem ti, aký krásny dar od Boha si dostal, aký máš v sebe potenciál, ako krásne sa smeješ, prečo si taký mužný a pritom jedinečný. Budem si ťa vážiť. Budem na teba pyšná a tlieskať ti pri každom tvojom úspechu. Budem sa radovať s tebou pri každej výhre a podporovať ťa pri každej prehre. Pozrieme si spolu romantické filmy, no i drámy. Budeme celý deň jesť čokoládu a pukance a sledovať rozprávky. Pôjdeme do zábavného parku a budeme letieť lietadlom.

Vypočuješ si moje obľúbené pesničky, ja si vypočujem tvoje. Budeme zaspávať pri Enyi a Bonovi Iverovi a pôjdeme na retro párty. Pôjdeme na vidiek i do veľkomesta a budeme si len tak užívať život. Budeš šoférovať auto a ja ti zatiaľ budem spievať a hladkať ťa po vlasoch.

Budem šťastná.

Ty budeš šťastný.

Možno to nebude vždy so mnou jednoduché, ale bude to nezabudnuteľné!

unsplash.com

Túžim po vrúcnom, dychtivom a plnohodnotnom živote. Len tak sa učiť, túžiť po poznaní, cítiť, myslieť a konať. To chcem. Možno nemám vždy chuť na divoké oslavy, možno po nich niekedy túžim najviac, ako sa len dá.

Ak mi dovolíš, dievčaťu s veľkým srdom vstúpiť do tvojho života, ukážem ti, čo všetko je krásne a možné v živote.