Je skvelá, však? Je iná. Túži po láske. Chce milovať a chce byť milovaná. Zbožňuje lásku, oslavuje ju a velebí. Je ideálna. Nie je to žiadna namyslená ženská, ktorá sa na teba ledva pozrela. Je to usmievavé žieňa, ktorého úsmev si si hneď zapamätal a v momente, kedy sa vaše pohľady stretli si vedel, že je to tá pravá.

Rozmýšľal si o tom niekedy, ako milovať ženu? Ale skutočne milovať. Predtým, ako si spoznal lásku všetko bolo fajn ale… keď do toho vstúpila ona, všetko bolo krajšie, veselšie a tvoja nálada stále pozitívna. Bol si viac usmievavý, mal si viac energie a život bol gombička.

Ale aké je to milovať ženu? Je to veda? Treba k tomu vedieť niečo viac? Ťažko povedať. Za prvé, láska sa nedá definovať a za druhé, u každého je iná a jedinečná. Niekto vníma lásku viac sebecky, niekto jej však zas dáva voľnosť.

zdroj: Photo by Kevin laminto on Unsplash.com

Definovať ženu sa však už celkom dá. Nielenže sme omylné bytosti, sme i bytosti, ktoré niekedy nevedia, čo chcú. Chcú však milovať, chcú byť milované, niekedy chcú všetko hneď a teraz, inokedy sa chcú vydať na cestu za dobrodružstvom či spoznať samú seba.

Žena je veľmi nevyspytateľný tvor. Ja chápem vaše rozhorčenie. Máte niekedy chuť odísť, pretože naše nálady sú neznesiteľné. Raz milujeme varenie, inokedy si ledva zalejeme čaj. Raz sa cítime dobre vo svojom tele, inokedy sa na seba nemôžeme ani pozrieť.

Láska k žene je však iná. Je jemná. Je možno i sebecká, ak je muž odovzdaný len jej. Je mimoriadne krásna. Láska k žene sa nedefinuje. Len skrátka pretrváva. Počuješ búšenie srdca, chceš s ňou byť do nekonečna a tvoje mužské ego je čím ďalej menšie a menšie. Chceš ju zobrať na čaj, chceš jej ukázať tie najkrajšie miesta a predstaviť ju svojim kamarátom.

zdroj: Photo by Taisiia Stupak on Unsplash.com

Je to láska. Vieš to.

Bude to iné. Magické a nezabudnuteľné. Budú to prenádherné chvíle, z ktorých budeš čerpať energiu ešte niekoľko dní. Je nádherná, jej pohyby sú nezvyčajné, jej štýl je nádherný.

Je skvelá! Je tá pravá!

Miluj, miluj a ešte raz miluj! Láska k žene je krásna a ver, že ona ti ju opätuje. Nie je to vždy jednoduché, niekedy ti bude smutno. No ver, že ako aj ty túžiš po láske, takisto po nej túži i žena. Tvoja žena. Tvoja drahá žena.

Je krásne milovať. Ver mi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.