Domáce nátierky

Sú obľúbené, rýchle na prípravu a dokážeš nimi vyčarovať ako chutné raňajky, tak i večeru. Ak čakáš hostí a rada by si im dopriala niečo iné ako obloženú misu či chlebíčky, určite stav na nejaké overené domáce nátierky.

Navyše s čerstvým pečivom si na nich pochutnajú všetky mlsné jazýčky. Hodí sa k nim navyše akákoľvek zelenina, čerstvé bylinky, syry, olivy a mnohé ďalšie. Inšpiruj sa tipmi od nás a zažiariš týmito pochúťkami nielen u hostí, ale aj u svojich najmilších.

Domáce nátierky na tri spôsoby

Tieto hneď tri domáce nátierky si zamiluješ hneď. Príprava je úplne jednoduchá, sú z kvalitných ingrediencií, bohaté na bielkoviny, zdravé tuky a navyše neskutočne chutné. K príprave tuniakovej, vajíčkovej a avokádovo-hráškovej nátierky budeš potrebovať červenú cibuľu, tuniaka, hustý biely jogurt, horčicu, soľ, mleté čierne korenie, citrón, mrazený hrášok, avokádo, cesnak, petržlenovú vňať, vajíčka, pažítku alebo žeruchu.

Guacamole – avokádová nátierka

Táto lahodná avokádová nátierka je pre jej milovníkov ako stvorená a chutí neskutočne. Ak ju raz skúsiš, určite jej neodoláš a pripravovať ju budeš častejšie hoc i len sama pre seba. Potrebovať budeš avokádo, červenú cibuľu, paradajku, cesnak, jalapeño, limetku, koriander, soľ a čierne korenie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife