pexels.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ženská duša je na pretrase pomerne často. Čo však vôbec vieme o mužoch?

Vždy pomôžu dáme v núdzi, milujú futbal a hokej a väčšine z nich pristane udržiavaná brada. To vám povie množstvo dievčat a žien. Aj toto pohlavie však má aj svoju druhú tvár, ktorú neodhaľuje príliš často. S týmito tajomstvami sa však stránke Brightside zverili samotní muži. Našťastie. Alebo bohužiaľ?

Občas potrebujú chvíľu ničnerobenia

Možno ste to nečakali, ani muži však nechcú byť vždy na čele diania, robiť rozhodnutia a niesť zodpovednosť za následky. Ako každý, chcú mať občas trošku času len pre seba a užívať si chvíle ticha a pokoja.

Muži si nevšímajú všetky drobnosti

Myslia totiž skôr v globále. Jednoducho to akceptujte a nesnažte sa ich donútiť, aby venovali pozornosť aj najmenším detailom. Možno by sme si z nich my ženy mohli vziať príklad, pretože sa na detaily občas sústredíme až príliš, čo môže pokaziť radosť z danej situácie.

Premýšľanie nad nejakým nonsensom je ideálny oddych pre mozog

Nikto netrávi každú minútu svojho života premýšľaním nad tým, ako splatiť hypotéku, zabezpečiť rodinu, či ako zachrániť svet. Ani muži. Ukázalo sa, že celkom často rozmýšľajú nad úplnými nezmyslami. Napríklad nad slimačími ulitami.

zdroj: unsplash.com

Aj muži majú svoje strachy

Muži sa nedobrovoľne stali obeťou modernej spoločnosti, ktorá ich vykresľuje ako absolútne nebojácnych hrdinov. Myslia si, že si musia zachovať „nepriestrelný štít“ za každých okolností. To nie je ľahké, keďže sa boja nepoznaného rovnako, ako asi každý. Robia si starosti a občas pochybujú o svojich rozhodnutiach.

Ohodnotia každú ženu, ktorá okolo nich prejde

Takmer každý muž sa vždy pozrie na pekné dievča, ktoré práve ide okolo. Ľudstvo totiž jestvuje práve vďaka tomu, že muži ženy ohodnotia a vyberú si pre nich tú najlepšiu, aby bola budúcou matkou ich detí. Je to proste vrodené a nedá sa tomu vyhnúť.

Ocenia, ak ich podporíte

Rovnako ako ženy, aj muži potrebujú emocionálnu oporu. Tá je dôležitá pre každého a za každých okolností. Bez rozdielu na pohlavie, žijeme hektickým tempom života a každému dobre padne mať sa s kým porozprávať a o koho sa oprieť.

Hovorí sa, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Predsa len sme však všetci ľudia a každý jeden z nás má svoje potreby, strachy a spôsob rozmýšľania. A každý z nás potrebuje spriaznenú dušu, ktorá nás pochopí, podporí, a pri ktorej sa budeme cítiť bezpečne.

zdroj: brightside

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife