Instagram/couple

To, že sú muži a ženy rozdielni, je každému jasné. V milostnom živote sa však rozdiely prehlbujú ešte viac. Chlapi sú otvorení novým veciam, zatiaľ čo väčšina dievčat obľubuje zaužívanú klasiku.

Tieto veci si nežné pohlavie v milostnom živote neužíva tak veľmi ako ich partneri.

Rýchle striedanie polôh

Chlapi by ich radi počas milovania vystriedali hneď niekoľko. Vôbec im to nevadí a myslia si, že pre ženy je to z časti výhodné – predlžujú čas svojho vyvrcholenia. Partnerka sa tomu nevie prispôsobiť, pretože si potom celý akt nevie užiť. Radšej sa zameria na jednu polohu, než na 3v1.

Neustále skúšať niečo nové

Bez prípravy to jednoducho nejde. Partner nemôže začať s tým, že chce vyskúšať niečo nové počas milovania. Ona na to potrebuje oveľa viac času než muž. Takto ju len vystresuje a celá činnosť vôbec nemusí dopadnúť dobre.

Prehĺtať

Ruku hore, dámy, ktoré to zvládnete vždy a zakaždým, keď vás o to partner požiada. Samozrejme, že sa také nájdu, no je ich žalostne málo. Väčšine žien sa to hnusí, najmä keď vedia, že ich partner v posteli nežije práve zdravý životný štýl, necvičí, no fajčí a pije.

Uspokojovať len muža

Obdobný bod, ibaže s tým rozdielom, že tu nejde o milovanie, no iba o uspokojovanie. Ženu to možno bude baviť párkrát, no potom už nie. Vo vzťahu a aj v posteli by malo byť všetko vyrovnané. Aj žena túži byť uspokojovaná, nie len jej partner.

Zaspávanie bez túlenia

Povedzme si úprimne, chlapom by to vyhovovalo. Rýchlo sa pomilovať a zmiznúť. Žiaľbohu, takto to nefunguje. Žena potrebuje cítiť teplo a ľudskú prítomnosť. Zostať bez objatia dokáže možno vtedy, ak ide o jednu noc. V dlhodobom vzťahu si po milovaní túlenie priam vyžaduje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating