wallpapers.brothersoft.com

,,Ach, to bol zas deň!“
Už ráno si vedela, že dnešok sa nezapíše do tých najšťastnejších dní v tvojom denníku.
Zaspala si. Tvoje vlasy boli neskrotné, ruka nepevná a tak si sa na linku na oči vykašľala. Nestíhala si, a tak si na seba natiahla, čo bolo po ruke. Celý deň si sa kvôli tomu ako vyzeráš, cítila nepohodlne.

Niekedy máš toho jednoducho dosť, chceš vypnúť, nechať tie všetky povinnosti a negatívne myšlienky aspoň na chvíľu stranou a len jednoducho relaxovať.  Ja osobne pokladám v tomto prípade pozeranie filmov a seriálov za jeden z najlepších spôsobov. Na zlé dni milujem, tie pohodové komédie, na ktorých sa z chuti zasmejem a nič ma v nich nepoburuje.

Prosím ťa, dovoľ mi ti tvoj nie príliš vydarený deň vylepšiť dávkou humoru, lásky a pohody. Preto ti chcem predstaviť pár filmov, ktoré aj moje dni spravili o kúsok lepšími. Možno ich poznáš, možno nie. No budem dúfať, že sa aspoň na jednom z týchto piatich zhodneme. 😉

1. Ja, Earl a dievča na zomretie

Vynikajúca nezávislá teenegerská komédia zo strednej o nemotornom študentovi Gregovi, ktorý je odhodlaný strednú prejsť ako šedá myška. Vyhýba sa intenzívnejším vzťahom a väčšinu svojho času trávi natáčaním amatérskych filmov so svojim najlepším kamarátom Earlom. Jedného dňa sa však spriatelí so spolužiačkou Rachel, ktorej bola diagnostikovaná leukémia a jeho názory na život sa navždy zmenia.

me-and-earl-and-the-dying-girl-560028790012e foto: fanart.tv

2. Polnoc v Paríži

Na prvý dojem obyčajný výlet do Paríža sa zmení na veľké dobrodružstvo, keď sa mladý spisovateľ Gil ocitne v 20. rokoch minulého storočia. Romantická fantasy komédia s očarujúcim Owenom Wilsnom a ešte viac očarujúcim príbehom.

midnight_in_paris_film_64599-1280x800 foto: wallpapers.brothersoft.com

3. S láskou, Rosie

A dostali sme sa k filmu, ktorý veľa z vás určite dobre pozná. Príbeh, ktorý nám podáva malé posolstvo. Život nás dostáva často do nie príliš príjemných situácií, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť pre nás nie príliš vhodné, no po čase zistíme, že všetko je tak ako má byť a všetko zlé bolo predsa na niečo dobré. Milá, vtipná, smutná a zároveň veselá love story.

loverosie1 foto: wallpapers.brothersoft.com

4. Matky rebelky

Príbeh troch prepracovaných a nedocenených mamičiek, ktoré sa dostanú za hranicu svojich síl a rozhodnú sa to radikálne zmeniť. Nechýba samozrejme ani romantická zápletka. Komédia s krásnou Milou Kunis, pri ktorej sa z chuti veľakrát zasmejete, je ako balzam na zlý deň.

bad-moms-2016-image foto: hdqwalls.com

5. Juno: Nezrelá na dieťa

Príbeh 16-ročnej študentky, ktorá sa potýka s nečakaným tehotenstvom. Celý príbeh sa však nesie v povznášajúcej nálade a humore, a atmosféru príjemne dotvára charakter hlavnej hrdinky, ktorý si zamiluješ.

0980cfedbb834b629144ddcfcc720e55 foto: hdqwalls.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife