Viac si vážime lajky, než skutočné priateľstvá a čoraz častejšie trpíme depresiou. Aj to je obraz dnešnej civilizovanej spoločnosti.

Žijeme v dobe masiek. Každý deň si vyberáme tú, ktorá sa najviac hodí k dnešnému imidžu. Bojíme sa byť sami sebou a to, čo je „in“, nám diktujú sociálne siete. Čím viac fotografií, tým väčšia popularita, tým lepší človek? Naše životy sa neraz podobajú ilúzii. Ak si myslíte, že to tak nie je, pozrite si tieto výstižné ilustrácie, ktoré naozaj tnú do živého. Určite otvoria oči mnohým z nás. 

Al Margaren je naozaj talentovanou ilustrátorkou, ktorá chodí po svete s otvorenými očami. Vie zachytiť to, čo cíti mnoho z nás. Neraz bez kritického pohľadu veríme správam a médiám, hundreme na celú spoločnosť, no sami sa odmietame zmeniť. Ak si však uvedomíme, že len my vieme túto situáciu zmeniť, môžeme sa pohnúť dopredu. Ak budeme žiť autenticky, na svete bude menej depresie, úzkosti a osamelosti. Pozrite si vynikajúce ilustrácie, ktoré sú pravdivým zrkadlom dnešnej doby.

Vašu fotografiu môžu vidieť aj nepovolaní. Naozaj to za tých pár minút slávy nestojí

zdroj: curiousmindmagazine

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.