Photo by Charlie Howell on Unsplash.com

Klamstvo je príšerná vec. Kvôli tomu sa mnoho ľudí rozháda tak, že spolu niekoľko rokov neprehovoria. Iní ľudia majú nastavené hranice tak, že okamžite s klamármi prerušia kontakt a prestanú sa s nimi baviť. Je to logické, pretože kto by sa chcel baviť s ľuďmi, ktorým nemožno dôverovať? Ako však všetci vieme, lož má krátke nohy – nakoniec vyjde pravda najavo vždy.

Tieto znamenia ti nikdy neodpustia, ak sa dozvedia, že si ich oklamala.

Baran

Baranovi nikdy neklam. Sám nevie dobre klamať a tak je k ľuďom vždy úprimný. Čestnejšieho človeka, než Barana, si ešte nestretla. Ak ťa odhalí a príde na to, že si mu klamala, bude sa na teba hnevať. Jeho hnev nepozná hraníc, avšak nie je taký krutý na to, aby sa s tebou prestal rozprávať. Napriek tomu ho sklameš veľmi, on totiž nikdy nepočíta s tým, že mu môže niekto klamať.

Rak

Neznáša, ak mu niekto klame. Nikto nevie ako, no vždy sa vie dopátrať pravdy. Tvoje klamstvo odhalí ešte skôr, než sa mu stihneš priznať. Nikdy ti to neodpustí, keby ti aj odpustil, nezabudne na to. Vždy budeš pre neho už len klamár a človek, ktorý nie je čestný.

Lev

Lev vie vždy o všetkom, aj o tom, keď mu klame niekto o ľuďoch, ktorých pozná. Ak si mala v pláne klamať (alebo niečo zamlčať) Levovi, ani to neskúšaj. Čakal by ťa trest, ktorý by si len ťažko zniesla. Pri Levovi, ktorý musí byť vždy stredobod pozornosti, buď priama, otvorená a dôveryhodná. Ak si ťa takú zapamätá, získaš kontakty, ktoré ti pomôžu.

Škorpión

Ak raz zaklameš Škorpiónovi, okamžite na teba zabudne. Stávaš sa pre neho nikým, pretože si ho zradila na najvyššej úrovni. Neznáša, ak mu niekto klame, pretože sám pár ľudí oklamal a prišiel o nich. Tomuto zlozvyku sa vyhýba a tak vyžaduje, aby k nemu boli ľudia úprimní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy