Instagram/goodgirlisgone

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Či ste spolu krátko alebo celú večnosť, je teraz absolútne nepodstatné. Tvoj partner ťa miluje takú, aká si, avšak občas je potrebné vzťah okoreniť a neostať v stereotype, ktorý nie je z dlhodobého hľadiska nič prospešným.

Vzťah je krásna vec. Či už v začiatkoch, kedy spoznávate svoje duše, rodiny, telá a záujmy, ale aj v dlhodobom spolunažívaní, kedy poznáte všetky svoje dobré aj zlé stránky, chute a dokonca aj myšlienky.

Mať so svojím partnerom zaužívané rituály a zvyky, ktoré robia váš vzťah plnohodnotným. Avšak dávaj pozor, aby sa s tebou tvoj partner nezačal nudiť. Chlapi potrebujú krehkú ženu, ktorá občas potrebuje ochranu, no zároveň si dokáže buchnúť po stole.

Nerob všetko podľa neho, no nedovoľ, aby robil všetko podľa teba

Je dobré, ak mu občas povieš nie a hráš nedostupnú, ba dokonca že ťa jeho výmysly vôbec nezaujímajú. Je dôležité, aby bojoval o svoje potreby, pretože to muža napĺňa.

Ale POZOR, nedovoľ, aby robil všetko on podľa teba, pretože to ho časom unaví a zistí, že vo vašom vzťahu máš hlavné slovo ty. V každom páre by malo byť všetko o kompromisoch.

Nechaj ho občas žiarliť a na oplátku mu urob doma krásny večer

Chlap miluje, keď sa jeho žena páči aj iným mužom. Áno, je pravda, že mnohí potom žiarlia do nepríčetnosti, ale v hĺbke duše každý jeden z nich túži mať doma krásnu a zvodnú ženu, ktorá zaujme nie len ich. A tak ťa stále musí dobýjať.

Ak má chlap pocit, že sa už nemusí snažiť, žena v jeho očiach prestáva byť žiadanou a potom už o ňu nemá taký záujem ako na začiatku.

Staraj sa o neho tak, ako sa stará on o teba

Keď ti prinesie kvety, uvar mu večeru, ak ti pomôže s vysávaním, ty mu zasa pomôž s jeho povinnosťami. Nesnaž sa ale byť úžasnou a dokonalou, ak on to isté nerobí pre teba.

Vo vzťahu by nemalo nastať, že tvoj partner nebude robiť nič a ty všetko. Práca, povinnosti a zábava majú byť rovnomerne rozdelené aj napriek tomu, že možno spolu ešte nebývate. Musí si ťa vážiť a rozmaznávať a jedine v takom prípade mu jeho snahu môžeš oplácať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating