pexels.com

Všetko čo robíš, všetko čo chceš dosiahnuť, je limitované len tvojou hlavou. Preto sa vraví, že 80% úspechu je len v tvojej hlave. Že len ty zodpovedáš za to, ako čo dopadne v tvojom živote.

Učila si sa na skúšku, ale stále je v tebe červík pochybností, ktorý ti tvrdí, že si sa učila málo a určite to nezvládneš? Rýchlo ho zadup, navoď si pozitívnu myseľ a šup na skúšku s úsmevom, pretože vieš, že si sa na ňu pripravovala a vieš, že ju dáš, lebo si si to tak zakódovala v hlave.

Máš jazdy v autoškole, no ty si úplný antitalent do šoférovania a s inštruktorom v aute spôsobuješ len kolízie na cestách, kde na teba každý vytrubuje. No ak na jazdu ideš s bolesťami brucha a vieš, že dnes to zase nebude dobré, práve si si tým určila svoj neúspech. Skús to otočiť a povedať si, aká si úžasná a dnes jednoducho odjazdíš, ako keby si za volantom sedela už pár rokov. Práve si si určila svojich 80%. Svoju úspešnú hranicu.

80%  nie je málo.

elitedily elitedaily.com

A možno máš nejakú chorobu, možno zrazu niečo nie je s tvojím telom v poriadku. Hlava a tvoje myšlienky. To je jediné, čo nie je v poriadku. Sú zle nastavené. Sú negatívne a podčiarknuté tým, že ty to nezvládneš, že nemáš na to, aby si tú potvoru v tele porazila. Ale ty na to máš!

Šport veľmi neobľubuješ, nieto ešte, aby si chodila do posilňovne. Všetci tam na teba budú zazerať. Ohovárať ťa. A ty si vlastne úplne nemehlo. A tak ďalej. Nalaď sa na 80%. Nalaď sa na to, že ideš robiť niečo pre svoje telo. Že cvičíš pre seba a nikoho vlastne nezaujíma ako cvičíš. Dokážeš schudnúť, dokážeš mať takú perfektnú riť ako Jennifer Lopez. Dokážeš tiež vybehnúť po schodoch bez toho, aby si sa zadýchala. Dokážeš si vypracovať bruško. Ploché krásne bruško, ktoré ti budú všetci závidieť.

weheartit weheartit.com

Dokážeš všetko, lebo si veríš, lebo myslíš pozitívne a vieš, že jedinou tvojou prekážkou je tvoja myseľ. Zamysli sa občas nad tým, nad čím premýšľaš a ako je nastavená tvoja myseľ pred akoukoľvek skúškou. Nie je snáď lepší pocit, ak do všetkého ideš s úsmevom, odhodlaním a vierou v seba? Nie je potom zrazu všetko  jednoduchšie?

Takže nezabúdaj…

80% percent úspechu je len a len v tvojej hlave.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife