instagram.com/aliciakeys

Úspešná americká speváčka Alicia Keys sa bude okrem umeleckej tvorby venovať aj niečomu ďalšiemu – vlastnej značke kozmetiky. Uviedla, že chce prostredníctvom nej vytvoriť nové vnímanie krásy. Viac informácií poskytol portál Harpers  Bazaar.

Novinky o značke Alicie Keys vypustila do sveta firma E.l.f Beauty, s ktorou známa speváčka spolupracuje. Odhaduje sa, že jej tvorba v oblasti kozmetiky by mala vyjsť v roku 2021. Presný dátum zatiaľ nie je stanovený. Osoby podieľajúce sa na tvorení tohto brandu uviedli, že to bude spojením speváčkynej starostlivosti o pleť a jej túžby po lepšom svete.

„Sme nadšení, že môžeme využiť naše silné stránky, aby sme pomohli Alicie zrealizovať jej víziu,“ povedal Tarang Amin, výkonný pracovník E.l.f Beauty. Podľa jeho slov má tento projekt omnoho hlbšiu podstatu, a preto sú radi, že sa na ňom môžu podieľať.

„Alicia nie je iba ikona, je inšpirácia. Jej pohľad na krásu a duchovnosť je nadčasový,“ priblížil Kory Marchisotto, vedúci marketingu pre E.l.f Beauty a hlava kampane pre vznikajúcu značku. „Alicia každý deň inšpiruje milióny ľudí. A teraz, viac než predtým, svet túži po vízií, ktorá siaha hlbšie než pokožka,“ uzavrel.

Americká speváčka sa týmto krokom pridáva k ostatným umelcom, ktorí sa taktiež angažujú v oblasti krásy. Patrí k nim Rihanna (Fenty Beauty), Lady Gaga (Haus Cosmetics) a Selena Gomez (Rare Beauty). Meno značky Alicie Keys zatiaľ nie je známe, no usilovne sa pracuje na tom, aby mala lifestylové zameranie a hlbokú podstatu.

Zdroj: Harpers  Bazaar

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News