Dvojica v lese
Unsplash/Andres Molina

Nikdy nie ste na verejnosti

Ak sa už aj stretnete, nikdy nie na verejných miestach, kde by vás niekto mohol vidieť. Buď ste u neho alebo u teba, prípadne sa zašijete niekam, kde takmer nikto nie je. Nie, že by sa za teba hanbil, len si nemôže dovoliť, aby ho niekto videl s inou ženou. 

Dvojica na gauči
zdroj: Pexels/Cottonbro

Je to len o fyzickom kontakte

Váš vzťah je založený len na vášni a intimite. Takmer sa nerozprávate a len sa spolu vyspíte. Často sa ti preto ozýva najmä vo večerných hodinách, keď na to dostane chuť. A ty by si pritom chcela aj niečo viac.

Nie vždy ti odpisuje

Kým ty mu odpíšeš (takmer) hneď, keď ti pošle správu, on sa zvykne odmlčať aj na celé hodiny či dni. Potom ti napíše, ako by sa nič nestalo a ako by išlo o úplne normálnu záležitosť. On sa pritom iba nechce prezradiť tým, že by doma ťukal do svojho mobilu.

Nevidíš, čo pridáva na sociálne siete

Keď si pozrieš jeho sociálne siete, vidíš tam podozrivo málo informácií. Je možné, že ťa zablokoval, aby si nevidela fotky s jeho priateľkou a aby si ho neprekukla. Na to si musíš dávať pozor.

Našla si sa v týchto bodoch aj ty? Radšej ho hneď konfrontuj, aby ti svojím správaním viac neubližoval. Nezaslúžiš si to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating