Dvojica v lese
Unsplash/Andres Molina

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Píšeš si alebo sa stretávaš s niekým novým, kto o sebe tvrdí, že je single? Týchto 7 znakov ti ukáže, že chlap je pravdepodobne zadaný a len ťa vodí za nos. Mala by si si dať na neho väčší pozor a neveriť mu všetko, čo o sebe povie. 

Ak sú ti tieto veci povedomé a stretla si sa s nimi, daný chlap je pravdepodobne zadaný.

Tvrdí, že v práci trávi veľa času

Nie je dostupný kedykoľvek, kedy to tebe vyhovuje a jeho obľúbenou výhovorkou je, že trávi v práci veľa času. Musí chodiť skoro ráno a ostávať dlhšie, pretože má veľa povinností. Raz za čas by sa tomu dalo veriť, no nie vždy.

Hľadá výhovorky, aby ste sa nestretli

Okrem pracovnej výhovorky čoraz častejšie používa čokoľvek, čo mu napadne. Raz je chorý, inokedy unavený, potom zas musí ísť k rodičom. Ozve sa len vtedy, keď to vyhovuje jemu, a tak sa stane, že sa niekedy nestretnete aj dlhé týždne. Prípadne si spolu možno iba píšete a zatiaľ ste sa nestretli vôbec.

Cez víkendy a sviatky nemôže

Ak by si sa s ním chcela stretnúť počas víkendov alebo cez nejaké sviatky, je to takmer nemožné. A hádaj prečo? Lebo tento čas musí tráviť s niekým iným. Asi ťažko by vysvetľoval, že má iný program alebo že musí ísť do práce. Teba preto musí dať bokom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating