Máš šťastie na vzťahy?
Pexels/Olha Ruskykh

Keď sa dostaneš do vzťahu a myslíš si, že si našla toho pravého, sem-tam začneš premýšľať nad tým, čo všetko si mohla ešte predtým urobiť. Niektoré situácie sa totiž ľahšie zvládajú, keď nemáš záväzky a si slobodná.

Nedávno som sa o tom bavila s kamoškami a prišli sme na to, že toto je 7 vecí, ktoré ľutujeme, že sme nestihli urobiť trochu skôr.

Nezáväzný flirt

Letná láska alebo neznámy chlapík, ktorého stretneš v bare a skončíte u neho doma. Niečo takéto už teraz urobiť nemôžeš, teda ak ho nechceš podviesť. Aspoň raz za život by to ale mala zažiť každá z nás.

Viac skúseností so vzťahmi

Niekedy by dobre padlo mať viac skúseností a prejsť si rôznymi vzťahmi, aby sme naozaj poznali, akí muži dokážu byť. Nemyslíme tým, že by si mala byť prelietavá, ale nevrhaj sa do zväzku hneď s prvým mužom, ktorého stretneš.

Šteklivé fantázie

Milovanie s rovnakým pohlavím, trojka alebo iné praktiky. Každá z nás má určite nejakú túžbu, o ktorej nahlas nehovorí. Možno si niečo uvidela vo filme alebo o tom čítala v knihe. Ak máš konzervatívnejšieho partnera, je pravdepodobné, že to už nikdy nezažiješ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating