Novinky na Netflixe
Instagram/neverhaveiever/extraction2film

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj keď už bude v júni krásne počasie, ktoré by si mohla využiť naplno, ako sa na leto patrí, vždy sa nájde čas na to, aby si len tak leňošila pred telkou. Či už si budeš chcieť oddýchnuť alebo pozrieť niečo večer s partnerom či kamoškou, máme pre teba skvelé tipy na novinky na Netflixe, ktoré môžeš očakávať už čoskoro.

Filmy a seriály, na ktoré sa môžeš tešiť už v júni.

Black Mirror

Sci-fi seriál, ktorý už viac ako 10 rokov patrí k najobľúbenejším, sa dočká svojej 6. série. Trailer, ktorý si môžeš pozrieť nižšie, odhalil aj mnohé známe mená, ktoré si v jednotlivých epizódach zahrajú. Patria k nim Salma Hayek, Aaron Paul, Zazie Beetz či Kate Mara.

Extraction 2

16. júna vyjde druhé pokračovanie filmu Extraction, v hlavne úlohe s Chrisom Hemsworthom. Prvá časť si divákov získala v roku 2020. Ak miluješ napätie a akčné filmy (alebo chceš potešiť frajera), pozri príbeh žoldniera, ktorý sa pokúsi o záchranu rodiny gangstra z väzenia.

Never Have I Ever

Ak miluješ niečo pohodové, alebo si sledovala prvé 3 série „Never Have I Ever“, čaká ťa finále. Štvrtá séria totiž bude posledná. Ide o milý a vtipný príbeh indickej stredoškoláčky Devi, ktorá rieši problémy mnohých mladých ľudí v jej veku, medzi ktoré patrí, samozrejme, i láska.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife