Kamarátky si štrngajú a pripíjajú

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Meno má v našom živote veľký vplyv, pretože nám dáva nielen identitu, ale aj určuje, akým spôsobom sa budeme vyvíjať a čo nás v živote čaká. Aj keď si myslíme, že ide o náhodu, portál Exo Insight hovorí o štúdiách, ktoré zistili, že naše mená majú potenciál ovplyvniť naše správanie, fyzický vzhľad, kariéru, životné voľby a to, ako nás vnímajú ostatní. Ktoré dievčenské mená budú mať šťastie?

Podľa hviezd majú určité dievčenské mená osobitnú energiu a význam, ktoré môžu prispieť k šťastiu a blahobytu. Ak hľadáš meno pre svoju budúcu dcéru, možno ťa zaujme týchto 7 slovenských mien, ktoré majú prispieť k šťastnému osudu ich nositeliek. Alebo sa v tomto zozname nájdeš ty sama a zistíš, že ťa čaká úspešný a naplnený život.

Amália

Podľa hviezd toto meno prináša veľkú dávku kreativity a šarmu. Amálie sú často optimistické, charizmatické a majú schopnosť ľahko si získať priateľov. Ich pozitívna energia a schopnosť vyrovnať sa s rôznymi situáciami ich vedie k úspechu a šťastiu v osobnom aj profesionálnom živote.

dievča a ovocie
zdroj: Pexels/Anfisa Eremina

Ema

Toto meno prináša šťastie a harmóniu. Dievčatá s menom Ema majú tendenciu byť vyrovnané a súcitné s inými. Sú to tvorivé a empatické duše, ktoré pritiahnu lásku a priateľstvá. Ich šťastný osud spočíva v tom, že majú schopnosť nájsť radostné momenty aj v ťažkých situáciách.

Viktória

Podľa výkladov je toto meno spojené s úspechom a víťazstvom. Dievčatá s menom Viktória majú v sebe silného ducha a odhodlanie prekonávať prekážky. Sú cieľavedomé a ambiciózne, čo im pomáha dosahovať svoje ciele a získavať rešpekt okolia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy