Keď sa my, ženy, usilujeme o mužské srdce, sme schopné urobiť všetko.

Niekedy naozaj všetko, až sa stane, že zájdeme do krajných prípadov. Koľkokrát sa ti stalo, že si v nejakých situáciách išla urobiť niečo, čo by si za iných okolností neurobila, no jednoducho sa ti ten muž veľmi páčil?

Poradím ti, niekedy nemusíš robiť komplikované a ťažké veci, stačia tieto maličkosti, ktoré sú jednoduché, stoja síce úsilie, no pri týchto nemáš možnosť strápniť sa.

  1. Naštuduj si niečo, čo má rád a rozprávajte sa o tom – muži zbožňujú to, ak sa aj o niečo nezaujímaš, no kvôli nim to urobíš. Zistíš si pár informácií a ohúriš ich.
  2. Sama od seba ho pošli s priateľmi von – ak sa s tebou muž stretáva často, namiesto ďalšieho stretnutia mu môžeš navrhnúť, aby išiel von s priateľmi, pretože vy sa uvidíte inokedy. Nielen, že sa bude na teba viac tešiť, no bude ťa zbožňovať za to, že ho sama pošleš tráviť čas s priateľmi.
    zdroj: Photo by Candice Picard on Unsplash.com
  3. Zahraj si s ním obľúbenú hru – muž je večné dieťa, nikdy nevyrastie. Môžeš si s ním skúsiť zahrať niečo, čo hrá rád a pokúsiť sa dokonca vyhrať. Zasmejete sa, strávite spolu čas a bude na teba častejšie myslieť.
  4. Namiesto vína (drinku) si objednaj pivo – čo je pre muža viac, než keď si s ním žena dá pivo (a pozrie futbal)?
  5. Staraj sa o seba – či si to priznáš alebo nie, prvé, čo si muži všimnú je vždy to, ako vyzeráš. Ženy fungujú opačne – musia muža najskôr spoznať na to, aby sa do neho zaľúbili. A pri mužoch musíš niekedy zaujať výzorom na to, aby ťa chceli spoznať.
  6. Snaž sa byť prirodzene vtipná – keď na stretnutí s ním a občas prehodíš vtipnú poznámku, urobíš dobre. Muži nemajú radi nudu a ak by sa s tebou začali nudiť, moc by si ich nezaujala. Snaž sa byť vtipná, no nepreháňaj to.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.