Láska,každé dievča čo aspoň raz bolo skutočne zaľúbené, vie aký je to pocit. Všetky tie maličkosti, ktoré robí náš chlapec nás robia o čosi šťastnejšie aj keď to možno niekedy nedávame úplne najavo. Chvíle strávené s naším partnerom si určite každá z nás užíva naplno,ale čo skutočne my,dievčatá, chceme a čo milujeme na mužoch?

1. Pusa na čelo / do vlasov 

Zdá sa to ako obyčajná banalita, ktorá nie je podstatná. V skutočnosti nás poteší a zlepší nám deň. Prečo? Dôvod je jednoduchý, cítime sa vtedy výnimočne a vyvoláva to pocit, že nášmu partnerovi na nás záleží.

2. Objatie 

Objatie ako také prináša pocit ochrany, upokojenia a spokojnosti. Možno práve keď prežívame ťažké chvíle najviac nám pomôže nielen podpora, ale i objatie od nášho partnera.

zdroj: unsplash.com

3. Ruka na stehne 

Určite väčšina z vás aspoň raz cestovala so svojím chlapcom a keď spravil taký nevinný pohyb ako posunutie svojej ruky na vaše stehno ste isto nezostali chladné. U žien vo všeobecnosti tento pohyb spôsobuje domnienku, že ste len jeho a nikoho iného. Či je to na verejnosti, či v aute, autobuse alebo vo vlaku. Váš partner potrebuje s vami udržať nejaký kontakt aj keď len niečím maličkým a nevinným.

4. Držanie sa za ruku

Či už idete do kina, na večeru alebo len tak sa poprechádzať je priam až žiadúce držať sa za ruky. Partneri navzájom týmto pohybom dávajú najavo, že sa nehanbia jeden za druhého a priznávajú sa k sebe. Veď predsa bez nijakého dotyku môžme byť vonku aj s kamarátom no nie?

zdroj: pexels.com

5. Motivovanie

Častokrát sa stáva, že so začiatkom vzťahu sa nám menia naše hobby hlavne o také,ktoré sme chceli predtým aspoň skúsiť, ale nemali sme motiváciu. Je veľmi dôležité sa vo vzťahu navzájom podporovať a motivovať. Navzájom by sa mali partneri nejako rozvíjať. Náš všeobecný rozhľad by sa mal teda o čosi rozšíriť rovnako ako napríklad aj naše koníčky.

6. Milujem ťa 

Ak počujeme tieto slová od nášho partnera každý deň niekoľkokrát si ich jednoducho nevážime. Oveľa viac oceníme keď nám to náš partner povie len občas, pôsobí to tak, že to povie vtedy keď to tak naozaj cíti. Každý deň sa dá predsa láska vyjadriť aj inými slovami a činmi.

Zo všetkých spomenutých príkladov teda vyplýva, že my, dievčatá, máme najviac rady úprimnú lásku a rôzne spôsoby jej prejavu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.