Dvojica skúša experimenty v posteli

Milovanie je vo vzťahu rovnako dôležité ako iné aspekty. Niekedy sa ale stáva, že to po rokoch prestane klapať a okreše sa to na jednu polohu, ktorá vás začne nudiť. Nezaškodí preto vyskúšať v posteli aj nejaké experimenty na oživenie. 

Sú veci, ktoré by si mala v živote vyskúšať aspoň raz, aby si si mohla povedať, že tvoj intímny život nebol príliš nudný. Samozrejme, že každému môže vyhovovať niečo iné, ale vybrali sme pre teba 6 vecí, ktoré by mali byť aspoň takým základom. Ak si trúfaš aj na niečo iné, lepšie pre teba.

Neboj sa trochu odviazať, pretože tým môžeš len získať. Nielen skúsenosti, ale aj viac sebavedomia. Uvidíš, že keď to skúsiš raz, budeš chcieť viac a viac a časom sa budeš cítiť úplne prirodzene.

Niečo drsnejšie

Jasné, že sa nemusíš nechať hneď udierať a škrtiť, ale jemné ťahanie za vlasy, plesnutie po zadku alebo horúci vosk zo sviečky môžu byť príjemným spestrením. Ak ťa takéto experimenty v posteli lákajú, venovali sme im aj samostatný článok, v ktorom nájdeš zaujímavé tipy, ako okoreniť milovanie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Role play

Vráť sa do svojich detských čias, keď si sa hrávala na doktorku, učiteľku či policajtku. So svojím partnerom si môžete vyskúšať nejakú scénku s vymysleným príbehom. Možno vám to bude zo začiatku divné a trápne, ale keď sa od toho odosobníte, môžete si to pekne užiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating