Ako potešiť chlapa v posteli
Pexels/Ketut Subiyanto

Aj keď to medzi vami stále horí, vždy môže byť ten plameň o čosi silnejší, no nie? Či ste čerstvo zamilovaní alebo to spolu ťaháte fakt dlho, vždy je tu príležitosť na to, aby si svojho drahého v posteli uspokojila. Občas stačí len maličkosť na to, aby si ho poriadne rozpálila a on z teba doslova šalel. Ako potešiť chlapa a aké sú naše tajné ženské zbrane, ktoré zaručene fungujú?

Možno sa budeš čudovať, ale nemusíš robiť žiadne čáry-máry na to, aby bol z teba paf. Chlapi nie sú až tak nároční, ako by sa mohlo zdať.

3 kroky, ako potešiť chlapa

Nechaj ho slintať

Keď to obaja chcete, zrejme sa neviete dočkať toho momentu, kedy sa to začne diať. Ale čo tak sa s ním trochu pohrať a ponaťahovať ho? Nech mu fantázia hrá naplno, nech slintá a je nedočkavý. Pritom postačí, ak neskočíš hneď do postele, ale, povedzme, že mu predvedieš menší vyzliekací tanček. Ukáž mu, na čo sa môže tešiť a nechaj ho pozerať sa. Ver, že mu z toho pôjde vybuchnúť (nie len) hlava.

Pár v mori
zdroj: Pexels/Heather Drummond

Prekvap ho zmenou

Akákoľvek zmena pri milovaní je skvelou voľbou, ako potešiť chlapa. Nezáleží na tom, či si dáš novú spodnú bielizeň, budete to robiť na inom mieste či si to ozvláštnite hračkami. Hlavné je, aby ten nápad vyšiel z tvojej hlavy a ty si bola tou, ktorá to navrhla prvá.

Takto ho veľmi príjemne šokuješ a on sa už nebude môcť dočkať, kedy ťa pomiluje. Buď na chvíľu kreatívnou milenkou, ktorá mu vymyslí to, na čo rozhodne nezabudne.

Pýtaj sa ho, čo naozaj chce

Každý z nás má svoje tajné túžby a, nazvime to, chute. Aj tvoj partner, len možno nemá odvahu na to, aby ti to navrhol. Bojí sa toho, že ho vysmeješ, že ho budeš odsudzovať alebo že sa ti to nebude páčiť. Prekonaj svoju hanblivosť ty a opýtaj sa ho na to. Otvorene a s rešpektom. Ak je to v tvojich „silách“, tak smelo do toho!

Nič nedostane chlapa v posteli do vytrženia viac, ako keď mu jeho milovaná splní jeho najtajnejšie predstavy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating