Ako znova veriť na lásku

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Láska prináša do života neopísateľnú radosť, ale zároveň aj veľkú bolesť. Ak človek niekedy v živote zažil zradu alebo sklamanie, zrejme bude pre neho veľmi ťažké opäť dôverovať. Človek, ktorému bolo ublížené, nevie, ako znova veriť v lásku, no nemusí to byť také ťažké. 

Ak si v tom štádiu, kedy máš pocit, že láska neexistuje, ale túžiš raz opäť milovať, toto je 6 tipov, ako znova veriť v lásku. Po čase sa však všetky rany zahoja a príde nová nádej.

Nepotláčaj v sebe emócie

V živote môže byť veľmi ťažké zabudnúť na bolesť, ktorú nám niekto spôsobil. Žiadna rana by ti však nemala brániť v tom, aby si bola opäť šťastná. Nepotláčaj v sebe emócie a daj ľuďom najavo, čo k nim cítiš. Vyjadrovanie emócií nie je slabosť, je to sila. Pamätaj, život bude len taký dobrý, aký si ho urobíš.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nauč sa odpúšťať

Odpustiť človeku, ktorý nám v živote veľmi ublížil, je naozaj ťažké. To, že niekomu prepáčiš, neznamená, že sa vráti späť do tvojho života, znamená to len to, že sa posúvaš ďalej s čistým štítom. Nauč sa preto odpúšťať, nie kvôli iným, ale kvôli sebe.

 

Buď svojou prioritou

Predtým, ako chceš niekoho znova milovať, musíš uzdraviť najprv samu seba. Človek, ktorý chce znova veriť v lásku, musí milovať najprv seba a až potom niekoho ďalšieho. Buď svojou prioritou a nezabúdaj na svoje potreby. Maj sa rada taká, aká si, a ak nevieš, ako na to, dočítaš sa to v našom článku tu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating