Ukončiť vzťah

Láska a celkovo vzťahy partia medzi to najkrajšie, čo v živote máme. Niektoré sú plné vášne, iné bolesti. Ak sa s partnerom trápiš, ale nevieš, čo robiť, toto je 6 dôvodov, prečo ukončiť vzťah. 

Rozhodovanie o rozchode nepatrí medzi ľahké situácie. Vo vzťahu máš byť šťastná a nie naopak. Toto je 6 dôvodov, prečo by si sa mala posunúť sa ďalej.

Vzťah sa nikam neposúva

Ak cítiš, že sa váš vzťah nikam neposúva alebo máš pocit, že nenapreduješ alebo sa nevyvíjaš, ukonči ho. Každá láska je iná, ak však vieš, že to nie je to, čo si v živote hľadala, odíď. Ak túžiš po svadbe, dieťati, spoločnej budúcnosti, ale on nie, neexistuje žiadny dôvod, prečo vo vzťahu aj naďalej ostávať.

PCOS a neplodnosť
zdroj: Pexels/Gustavo Fring

Nechce tráviť čas s tebou, ale ani s tvojou rodinou

V prvom rade si treba uvedomiť, že každý z nás má rád niečo iné. Niekto s radosťou chodí na rodinné oslavy, iní ich zas neznášajú. Ak sa však tvoj partner odmieta stretávať s tvojou rodinou alebo s nimi nechce tráviť čas, niečo nie je v poriadku. Muž, ktorý miluje svoju ženu, dokáže urobiť aj veci, ktoré môžu byť mimo jeho komfortnej zóny.

Nemôžeš byť sama sebou

V zdravom vzťahu neexistujú žiadne negatívne veci, ktoré by dokázali ublížiť. Ak cítiš, že vo vzťahu nemôžeš byť sama sebou alebo že sa hanbíš prejaviť svoje skutočné ja, nie si v zdravom vzťahu. Niekedy je dobré zvážiť si všetky alternatívy a rozhodnúť sa, či ukončiť vzťah alebo zostať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Polovička má tajnosti

Každá z nás má svoje tajomstvá, ktoré chce mať len pre seba. Tajomstvá, ktoré sú spojené s neverou, klamstvom a ubližovaním však nepatria do funkčného vzťahu. Ak sa naruší dôvera, aj vaša láska sa začne rozpadať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating