Vieš, ako to začína. Spoznáte sa, navzájom ste zo seba očarení a cítiš, že medzi vami prebehla iskra. Vonku je medzi vami všetko v poriadku, no vieš aj to, že písomná konverzácia medzi vami viazne. Poznám to, zažila som to pri niektorých mužoch a ver mi, musí sa to zmeniť. Ak by si s tým nič nerobila, nikdy by si sa z tejto situácie nedostala.

Vždy si ty prvá, ktorá mu píše.

Vždy si ty prvá, ktorá sa mu ozve.

Vždy si ty prvá, ktorá ho zavolá von.

Vždy si ty prvá, ktorá sa stará.

Nechceš si to pripustiť, no kdesi v podvedomí to vieš. Je to zlé a takto by to nikdy nemalo prebiehať. Samozrejme, nemalo by to byť ani naopak, pretože by to bolo tiež nefér. Ako sa hovorí, vo všetkom musíš hľadať mieru.

View this post on Instagram

The wilderness and Us 🧡 Matching with the color of the nature. We love to travel but to come home is always such a great feeling. Who loves to come home too? . . DE} Die Wildniss und wir🔅 Unsere Kleider farben passen perfekt zu den farben der Natur. Wir lieben es zu reisen aber nach Hause zu kommen ist immer so ein wunderschönes Gefühl. Wer liebt es auch nach Hause zu kommen? . . . #nature #naturephotography #naturelover #naturelovers #nature_photo #nature_cuties #tlpicks #iamtb #sand #bestplacestogo #südafrika #dancing #südafrika_erleben #photographer #creativetravelcouples #naturephotograph #dresslove #wilderness #earthcouples #couplephotoshoot #couplephotography #couplequotes #africandance #lookslikefilm #loveandwildhearts #inspiration #inspiration @instagram

A post shared by TRAVEL |COUPLE |VAN |NATURE (@yeswe_travel) on

 

Ak sa ozveš prvá, super. Nechýba ti sebavedomie a nie si hanblivá. Nebojíš sa urobiť prvý krok, preto by to s tebou nemal vzdávať žiadny muž. No ak sa scenár opakuje, musíš s tým niečo robiť.

Buď si uvedomiť, že druhá strana nemá záujem a snaží sa ti to dať takto najavo, alebo si uvedomiť, že by si so sebou nemala nechať takto „zametať“ a mala by si sa s ním porozprávať.

Ak sa ani po rozhovore situácia nezmení, mala by si prehodnotiť, či ti naozaj stojí za to.

Ak sa cítiš nechcená a vždy odtláčaná na druhú koľaj, prestaň s tým. Na svete sa nachádza toľko mužov, ktorí majú o tvoje slová záujem, že o tom ani nevieš. Musíš hľadať a skúšať ďalej. Si nebojácna a sebavedomá žena, ktorá musí vedieť, čo si zaslúži.

Zaslúžiš si niekoho, kto sa ti ozve prvý.

Zaslúžiš si niekoho, kto ti napíše prvý.

Zaslúžiš si niekoho, kto ťa zavolá von z vlastnej iniciatívy.

Zaslúžiš si niekoho, kto sa o teba postará.

Zaslúžiš si niekoho, pre koho budeš prioritou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.